Aivan sama ketkä vievät mitalit mm kisoissa. Pääasia että itäisen kehitysmaan doubatut hiihtelijät jäävät palkintosijojen ulkopuolelle.
Niin kävi tänäänkin ja se on mahtavaa
Ei mitalia ryss...lle, se on parasta
7
73
Vastaukset
- Norskidouppa
Mutta huijari vei Ruotsin tytöltä mestaruuden.
- 98076
Parastahan on se,ettei Pa..akoski pärjännyt. On niitä sankareita,jotka saavat käyttää dopingaineiksi luokiteltuja lääkkeitä laillisesti.
- oppos
Venäjän valtiodoping jatkaa DDR:n viitoittamaa tietä, yritetään pönkittää pientä maassa valtaapitävää eliittiä keinoista välittämättä, moraali ja urheiluhenki ei ole missään arvossa.
- Itäinen_kehitysmaa
Ja se on aivan käsittämätöntä, että siitä huolimatta tällä palstalla näyttää olevan paljon typeriä ryss...en ihailijoita, jotka halveksivat kaikkea länsimaista. Myös suomalaisia hiihtäjiä.
- itseasiassa-
Itäinen_kehitysmaa kirjoitti:
Ja se on aivan käsittämätöntä, että siitä huolimatta tällä palstalla näyttää olevan paljon typeriä ryss...en ihailijoita, jotka halveksivat kaikkea länsimaista. Myös suomalaisia hiihtäjiä.
Ryssäfanit provosoi, ei kukaan oikeasti ryssiä ihaile.
- puhdas.urh
Samaa mieltä; venäläiset olis aivan hyvin voinu laittaa osallistumiskieltoon, kukaan ei olis ikävöiny.
- citicen
Kremlissä istuu syylliset venäläisten huijaamistouhuihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun533856KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar892226Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo451902- 221743
- 281506
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?211383- 151132
- 311108
- 1061013
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale791012