Opel 4D Olympia Record henkilöauto vm. 1968.
Kone vaihdettu 1.9l
https://huutokaupat.com/1220361
nyt mukaan ostamaan opel
5
89
Vastaukset
- kusettajat.tiijetään
huutokaupat on hanurista kumminki sielä on semmonen miksi niitä entisvanhaan kutsuttiinki takapiru niinhän se oli joka kauppaajan kans samaa pataa nostattaa hintaa ja jos auto jää itselle niin ei sitten kumminkaan osta sitä vaan uutta yritystä ja huutokauppaa pystyyn!
- järkeäsiihenhommaan
Etpä ole näköjään tässä ajassa oleva.
Kyseessä ulosotto joka myydään varojen saamikseksi.Eli ulosottomies hoitaa asian,siinä ei ole sivullisilla osaa eikä arpaa.
Kyllä tuo on todella edullinen,kone laittetu 1.9:siksi ja autolla menty noin vähän,tuollainen on helposti yli 6000 euron arvossa siis helposti,kukaan yksityinen ei myy sitä edes tuolla hintaa. - EiTaidaKannattaa
järkeäsiihenhommaan kirjoitti:
Etpä ole näköjään tässä ajassa oleva.
Kyseessä ulosotto joka myydään varojen saamikseksi.Eli ulosottomies hoitaa asian,siinä ei ole sivullisilla osaa eikä arpaa.
Kyllä tuo on todella edullinen,kone laittetu 1.9:siksi ja autolla menty noin vähän,tuollainen on helposti yli 6000 euron arvossa siis helposti,kukaan yksityinen ei myy sitä edes tuolla hintaa.Onhan se vaikka minkä arvoinen, helposti, mutta löydäppä se ostaja joka maksaa sen 6000 euroa. Ei tapahdu Suomessa.
- Cheeeersss
järkeäsiihenhommaan kirjoitti:
Etpä ole näköjään tässä ajassa oleva.
Kyseessä ulosotto joka myydään varojen saamikseksi.Eli ulosottomies hoitaa asian,siinä ei ole sivullisilla osaa eikä arpaa.
Kyllä tuo on todella edullinen,kone laittetu 1.9:siksi ja autolla menty noin vähän,tuollainen on helposti yli 6000 euron arvossa siis helposti,kukaan yksityinen ei myy sitä edes tuolla hintaa.Niinhän ne kaikki väittää vaikka samalla autolla tilaisuuden päätyttyä lähdetäänki.
- Vivalux
Öljyn paineet ei nouse noissa malleissa, jos meinaa ajella vaikka vappuna?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1618839Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu1044082- 1143922
- 553383
Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint422724Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d23882007- 561921
Yliajo Heinolassa
Mikä ihme ihmisiä vaivaa nykyään? Vähän ensin kähistellään nakkikioskilla ja sen jälkeen kostoksi murhataan autolla! Voi451881Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras111871Kauhea ikävä iski
Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko201531