Jätkät, esarista

Jätkät, miten vedätte esarin taakse? Meneekö stondiksessa itse taakse vai joudutteko vetämään? Itellä levos saan kyllä taakse, mutta sitte ku alan vetää esarii taaksepäin niin alkaa heti stondis pukkaamaan ja sitte ei kyllä mee ittestään taakse eikä oikee vetämälläkään.
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ite pitää esari vetää pois terskan päältä, olipa levossa tai erektiossa. Jos levossa vedän esarin taakse niin yleensä saan heti erektion. Haluisin kokeilla pitää terskaa paljaana, mutta ei ainakaan vielä onnistu, koska sitten seisoisi koko ajan :)))) Aika noloa jos kollareissa jöpöttää kovana.

Niin jospa sulla esari vähän löystyy, jotta saa liikuteltua esaria myös erektiossa.

Äänestä

Harjoittele venyttämällä esinahkaa vähitellen, jolloin se alkaa mennä helpommin terskan taakse.
Samalla terskan tuntoherkkyys alenee, jolloin kalusi ei enää kovetu yhtä helposti asiattomasti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vinkkiä kirjoitti:

Jätkät, miten vedätte esarin taakse? Meneekö stondiksessa itse taakse vai joudutteko vetämään? Itellä levos saan kyllä taakse, mutta sitte ku alan vetää esarii taaksepäin niin alkaa heti stondis pukkaamaan ja sitte ei kyllä mee ittestään taakse eikä oikee vetämälläkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu