Stadissa Haagassa puukotus

Taas asialla ulkomaalaistaustainen! Kyllä nyt olis aika kaikkien Suomi-neitojen ottaa itselleen tällainen tumma ja tulinen sulhanen, miksei myös Suomi-rouvat voisi vaihtaa ukkoa! Irti ei sitten pääsekään muutoin kuin jalat edellä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo joka viikkoinen tapaus juuri hetkauta
ja kun kohteetkin ol omia
jotenka ei saa sympatioita
no Sale ehkä?

Äänestä

Tottahan Suomen hallitus tekee sellaisen päätöksen että ISISin riveissä sotineet otetaan tänne takaisin avosylin ja vielä nekin mitä ei Ruotsi vastaanota, oikein punainen matto lentokentälle ja tarjoilut..ja tietysti pressan linnaan uudenvuoden juhlaan kutsu. Pitää nääs sitä työvoimaa saada tänne. Hyväkuntoisia varmaan ovat kun rynkyn kanssa painelleet ja sandaalit läpsyen pitkin Syyrian katuja, ei tarvii kuntouttaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


JallaJallajaa kirjoitti:

Taas asialla ulkomaalaistaustainen! Kyllä nyt olis aika kaikkien Suomi-neitojen ottaa itselleen tällainen tumma ja tulinen sulhanen, miksei myös Suomi-rouvat voisi vaihtaa ukkoa! Irti ei sitten pääsekään muutoin kuin jalat edellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu