Mistähän johtuu että pitkissä kalsareissa näin talvisaikaan minulla ei koskaan seiso?
Mistähän johtuu
Talvipäivänajattelija
5
50
Vastaukset
- Hrj.ei.ismejä
Olet minun samis. Jos kutittaa jostain niin raavi ilmaa kutituksen ympäriltä niin sitten se on 20v selibate. Naisia näe kuin pixeleistä.
Opettele varjonyrkkeileen.
Musiikki ja urheilu täyttää elämän. Keskity niihin. Vai ei tuu pillistä kuumat? Mitteepä jos Mallu pihtailee?😁
Mites kesäaikaan? 😂 Hikiset pallit.😅
- varmaanku
tuuli ei pääse munaa kutittelee.
- clapetyclap
Full monty, clap your hands
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951202Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad42794- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617