cactushotelli

VARAANKO

Millainen hotelli on cactus?
-huoneet
-allas
-ravintola
-aamupala
Kannattaako mennä vai mitä hotellia suosittelette kaupungista?

4

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JuanJesus

      Aamupala mun mielestä oikein erinomainen. Huoneita kaiketi erilaisia, osa uusittuja, me asuttiin viime syksynä vielä uusimattomassa ja ihan hyvä oli. Allasalueella oli hyvin tilaa aurinkotuoleilla syyskuussa, ihan keskikesällä ilmeisesti ruuhkaa, näin oon lukenut. Allasbaarissa ihan maukasta evästä saatavilla myös. Varsinaisessa hotellin raflassa ei syöty.

      Sijaintihan tuolla on mun mielestä erinomainen ja kaikin puolin toimiva oli kokonaisuus. Eli hyvä vaihtoehto, toki paljon kivoja hotelleja muitakin, riippuu vähän haluaako ihan rannalle, onko allas tärkeä, pitääkö olla aamiaisbuffa tarjolla jne.

    • Älyhoi

      Miks tämä Cactus-hotellikysymys on avattu. Justhan se oli tuossa alhaalla!

      • älyhoivastaus

        Kai sitä saa kysyä mitä haluaa?

        Suosittelen cactus hotellia


    • Tulossa

      Olemme olleet hotellissa muutamia kertoja. Sijainti niemen kärjessä on mielestäni hieno. Jos on lapsia mukana, kannattaa käydä läheisessä Akvaariossa. Yläkerroksissa on huoneistoja, joissa on upeat näköalat. Aamupalalla on ollut aika ruuhkaisaa ja meluisaa. Kävellen jaksaa vanhaan kaupunkiin, satamaan ja ostoksille. Ihan hyvä vaihtoehto.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      224
      4523
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      132
      3772
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      311
      3362
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      20
      2118
    5. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      67
      1734
    6. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      192
      1598
    7. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      80
      1420
    8. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      36
      1332
    9. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      104
      1150
    10. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      13
      1148
    Aihe