cactushotelli

VARAANKO

Millainen hotelli on cactus?
-huoneet
-allas
-ravintola
-aamupala
Kannattaako mennä vai mitä hotellia suosittelette kaupungista?

4

165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JuanJesus

      Aamupala mun mielestä oikein erinomainen. Huoneita kaiketi erilaisia, osa uusittuja, me asuttiin viime syksynä vielä uusimattomassa ja ihan hyvä oli. Allasalueella oli hyvin tilaa aurinkotuoleilla syyskuussa, ihan keskikesällä ilmeisesti ruuhkaa, näin oon lukenut. Allasbaarissa ihan maukasta evästä saatavilla myös. Varsinaisessa hotellin raflassa ei syöty.

      Sijaintihan tuolla on mun mielestä erinomainen ja kaikin puolin toimiva oli kokonaisuus. Eli hyvä vaihtoehto, toki paljon kivoja hotelleja muitakin, riippuu vähän haluaako ihan rannalle, onko allas tärkeä, pitääkö olla aamiaisbuffa tarjolla jne.

    • Älyhoi

      Miks tämä Cactus-hotellikysymys on avattu. Justhan se oli tuossa alhaalla!

      • älyhoivastaus

        Kai sitä saa kysyä mitä haluaa?

        Suosittelen cactus hotellia


    • Tulossa

      Olemme olleet hotellissa muutamia kertoja. Sijainti niemen kärjessä on mielestäni hieno. Jos on lapsia mukana, kannattaa käydä läheisessä Akvaariossa. Yläkerroksissa on huoneistoja, joissa on upeat näköalat. Aamupalalla on ollut aika ruuhkaisaa ja meluisaa. Kävellen jaksaa vanhaan kaupunkiin, satamaan ja ostoksille. Ihan hyvä vaihtoehto.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      18
      5928
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      85
      5542
    3. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      125
      3554
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      96
      3543
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      121
      1301
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      57
      1247
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      130
      1172
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      979
    9. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      963
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      26
      929
    Aihe