olen odottanut uutta focusta 7 kuukautta ei ole näkynyt
uuden auton luovutus
12
170
Vastaukset
- Eiooniikuennen
Eikös sulle ilmoitella milloin alkavat tekemään autoa yms väliaikatilannetta.
Ja ostaessa suurinpiirtein sanovat milloin saa.
Näin ainakin toimii eri merkillä. - eiSitäSynnytetä
Pitää tehdä ensin kauppakirja, niin saa tiedon koska auton saa.
- Volvo-Markkanen
Ei taida oikein muut autot sulla peräkammariin kuin farmari Scoda.
- odota_vaan
Onhan ne jotkut odottaneet jo yli kaksituhatta vuotta sitä, että eräs mielikuvitushahmno kokisi uudestisyntymisen, eipä sitäkään kaiffaria ole näkynyt.
En kyllä odottaisi . Muita autoja on kun menee vaan ja ostaa. Saa heti ajoon
- Eienäävag
Mutta jos vaikka mersun haluaa niin ei sitä skodaa osta jos sen sais heti.
- NäinOikeassaElämässä
Kaupanteko hetkellä kerrotaan yleensä arvoitu toimitusaika ja tehtaalta saadaan aika kun kyseinen auto tulee tuotannosta ulos.
- Yaris-y20
Toyotasta näkee nettisivuilta missä vaiheessa ollaan. Mulla on tehdas vastaanottanut tilauksen. Kohta alkaa valmistus. Arvioitu luovutus heinäkuun alku. Saattaa tulla 3vk. ennenkin. Näkee netistä.
- Heinäpeltoo
Tollasta rimpulaa on varastot tulvillaan, alustat valmiiksi ruosteessa😀😂🤣😅😄😃😆
- Anonyymi
Pellit pitää ensin ulkona hapattaa ennen käyttöä ja lumppua saatu tarpeeksi sisälokareiden tekoon.
- Anonyymi
Ai muutkin ootellu? Mikä firma kyseessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045291Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17910827Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03190Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321525
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490