Olen menossa ensi kuussa Barcelonaan, liput peliin olen ostanut Belgian Ticketmasterilta. Ne pitää käydä vaihtamassa paikan päällä Locker Barcelonassa, joka näyttää olevan matkatavaroiden säilytyspaikka. Onko kokemuksia paikasta, nettisivuilla ei ole mitään tietoa tällaisesta lippujen vaihdosta.
Vastaukset 1
- Anonyymi
Ei tartte Ticketmasterilta ostettuja lippuja vaihdella enää paikanpäällä. Tulevat pdf-tiedostona sähköpostiin. Näin ainakin, kun tilaat Espanjan Ticketmasterilta.
Muutamaan kertaan olen ollut paikanpäällä katsomassa pelejä Espanjassa. liput olen ostanut suurimmaksi osaksi seuran omilta sivuilta. Ainakin Real Madrid toimittaa sähköiset liput kännykkään PassWallet-sovellukseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.90728En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203578- 48536
- 126536
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518- 37516
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483