Charles Leclerc on vetteliä nopeampi

olis pitäny molemmat kuskit vaihtaa
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Leclerc oli Australiassa Vetteliä nopeampi.
Vettel on Ferrarin ykköskuski.
Wingman-Leclerc ei saanut ohittaa Vetteliä.

Äänestä

Kivat Ferrarille & pointsit Leclerkin siirrosta ja siistien potkujen antamisesta Raikkoselle kuuluvat ed.menneelle IsoPomolle Sergio M.:lle!! Nyt on saksalainen kohta henkisesti nöyryytetty,kun Monacon jannu joutuu pidättelemään vauhtiaan,että "setä"pääsee ensin ruutulipulle,heh… Ferrari olisi voinut v.2018"siirtomarkkinoilla" tyrkyttää Vetteliä Mercedekselle,Bottakaselle paras/reiluin talli olisi ollut Renault ja Ricchiardo sitten italialaispoikana(sukujuuriltaan) Ferrarille!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


justjust1 kirjoitti:

olis pitäny molemmat kuskit vaihtaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu