Hädänhuutokeisarikunnalta

Slutny

Kyllä ovat tyhmiä nämä tervatehtaan viimeiset. Yrittää nostaa omilla kehuilla niin että kukaan ei huomaa...... erkki on ihana...ym .ym. Katsokaa kellon ajat.? ihan putkeen tulleet kehut. Ei tsiisus!!:D Taitaa ideat olla lopussa:D Olisitte tehnyt muksuja ajallaan nii ei tarvis kontata joka kerta täällä :) Tyhminkin tajuaa että kuin paljon te tajuatte netistä.:) Haah haah . Hyvä tervapossut. Ei mennyt läpi :)

5

134

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hautausmaan-Insinööri

      Tervapossut... tuo oli HYVÄ!!

    • Titaani-nivelet-sinullek

      Väkisin tunkevat omat turpeat naamansa vielä Rengin ja Timon ohjelmaan, vaikka heitä ei siihen ohjelmaan kukaan kaipaa.

    • hoitokoti-seurantaan

      Kolmen vartin päästä alkaa mieletön nauru, kun Äänekosken Uunot lähtee Kauhajoelle. Katsokaa sitten tarkkaan sitä Attendon hoitokotia, onko siellä kaikki hyvin, kun sekopäitä lasketaan vanhusten sekaan?

    • Valmistautukaa

      Tasatunnilta moderaattorikone siivoaa pois ne viestit mitkä siivoaa ja ne jää mitkä jää. Heti tasatunnin jälkeen kirjoitetaan taas uudet viestit, niin ne saa olla taas tunnin näkyvissä.

    • muutos-tapahduttava

      Tervatehtaantien huutokauppojen makkaramyynnit tuotot käytettävä sotaveteraanien hyväksi. Nyt rahat valuvat vain ahneitten taskuihin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      93
      2119
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      167
      1557
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      74
      1339
    4. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      239
      1224
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      73
      1180
    6. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      88
      1096
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      1051
    8. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      253
      1016
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      51
      926
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      88
      901
    Aihe