Jos rakastat naimisissa olevaa miestä

Smilelove22

Kuvittele, jos et ole kaunis, onko hän näin? Naimisissa ja lasten kanssa hän ilmaisee edelleen tunteitaan sinulle. Hän voi luopua perheen omista lapsistaan, henkilöstä, jolla ei ole vastuuntuntoa.
Ihmiset ovat sosiaalisia ihmisiä, joiden on noudatettava erilaisia ​​sosiaalisia normeja, jos hän on hyvä ihminen, miten hän voi avata oman emotionaalisen puolustuksensa, kun hänen perheensä ja lapsensa ovat eniten koulutettuja? Voidaan päätellä, että hän voi antaa sinulle tunnustuksen tai tunnustuksen kuin toiset.
Hänelle se on itsensä tyytyväisyys, ei menetys ja katastrofi niille, jotka ovat tunkeutuneet häneen.
Hänen vaimonsa ja lapsensa, hylkääkö hän sen? Jos ei, mitä tulevaisuutta annat? Jos annat periksi, se on yksinkertaisesti häikäilemätöntä.
Kun astutte yhteiskuntaan, kohtaat monia kiusauksia, mukaan lukien makeat sanat. Huolehtiminen sinulle on tuulta 30-40-vuotiaalle miehelle. Hänen esityksensä voi koskettaa sinua, ehkä hän myös muutti itsensä. Nykyaikaisena ihmisenä puuttuu kuitenkin rehellisyys, vastuu ja moraali. Sinun pitäisi oppia suojelemaan itseäsi, ja hänen käytännöt ovat jo järkyttäneet elämääsi. Ehkä mielessäsi hänen kuvansa on erittäin hyvä, teitä ihailet, ja mitä sanoin, tekee sinusta hyvin inhottavaa. Voin kuitenkin sanoa vastuullisesti, että tällaisilla ihmisillä on paljon elämää, ja he eivät välitä seurauksista. Lopullinen tulos, lukuun ottamatta itseään, on tyhjentävä.
Nosta päätäsi ja heitä pilvet pois, elämäsi pitäisi olla kaunis, normaali, sinun täytyy valita onnellisuus, joka todella kuuluu sinulle.

Kauniilla tiellä ihmiset, jotka tapaavat matkan varrella, on myös oltava kauniita ihmisiä

1

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihminentunnetuksi

      Toisaalt taas astronaattinaiset vois kävellä ihan nakuna molemmat, ja tehdä ensitemput planeetalla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      84
      7142
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7089
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      117
      6225
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5424
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5328
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5235
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      41
      5120
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4605
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      3565
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3410
    Aihe