Nainen haluaa naista

Veronica80

Olen 39 vuotias kaunis nainen joka haluaisi kokeilla miltä tuntuu olla toisen naisen kanssa, olisiko ketään joka haluaisi kokeilla samaa..

38

6609

    Vastaukset 38

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lovelady

      miksiköhän kaunis tekstini poistetiin ?

    • naiseus.hukassa

      Kaunis nainen ei himoitse toista naista vaan miestä. Vain rumat sukupuolettomat sitä tekevät.

      • asiaselvä

        Että sellaset psykoosit sitte sieltä.


      • Veronica80

        Kyllä kaunis nainen voi haluta naista , Himoitsen kyllä myös miestäni koska olen parisuhteessa, olisi vaan niin kova halu kokeilla miltä se tuntuu naisen kanssa


      • Pelätenjahaaveillen

        Kyllä tuommoiset saa jättää omaan arvoonsa. Mikä lie ahdasmielinen tai trolli.
        Mikäs se oli tämä tutkimus, jossa yllättävän moni heteroksi itsensä mieltävä haaveilee kuitenkin läheisyydestä saman sukupuolen edustajan kanssa? 🤔


      • Veronica80

        Mistähän löytäisi sen toisen naisen kenen kanssa voisi tämän haaveen toteuttaa..


      • Anonyymi

        Mi vitt??


    • Marina77

      Minäkin olen miettinyt samaa kuin sinä. Ehkä eniten minua mietityttää tai estää se, että olen myös äiti. Mietin kokeilusta aiheutuvia seurauksia lapsilleni. Entäs jos haluaisinkin erota miehestäni ja jatkaa seurustelua naisen kanssa? Olisi kiva jutella kanssasi tästä asiasta. Asun ulkomailla, mutta olisi kiva jutella kanssasi tästä asiasta?

      • Veronica80

        Minäkin olen äiti, mutta eronnut lasten isästä nykyinen miesystäväni, ei olisi asiasta pahoillaan, haluaisin kyllä tehdä asian salassa. Olisi kyllä kiva jutella muuallakin kuin täällä keskustelu palstalla miten saisin sinuun muuten yhteyden?


      • Veronica80 kirjoitti:

        Minäkin olen äiti, mutta eronnut lasten isästä nykyinen miesystäväni, ei olisi asiasta pahoillaan, haluaisin kyllä tehdä asian salassa. Olisi kyllä kiva jutella muuallakin kuin täällä keskustelu palstalla miten saisin sinuun muuten yhteyden?

        Lähetätkö viestiä?


    • Näkymäthyvät

      Kyllä se vain sopii. Jatkakaa sitä naisia kyllä riittää miehellekin.

    • Nyt olen rekisteröitynyt~

    • Ja nyt selvisi miten voidaan keskustella muualla kuin tässä. Voit meilata minulle mistä vain kun olen rekisteröitynyt nyt.

      • Veronica80

        Olen vähän huono käyttämään tätä palvelua niin mistä löydän sinun sähköpostiosoitteen


      • Jokumuumuka

      • Voit meilata mistä vain palvelusta, ja todellakin marina77 ja sitten Suomi24.fi


    • Anonyymi

      Muutamia kokemuksia naisten kanssa on, haparoivia... kun löytäisi jonkun johon luottaa niin että saisi edes sanottua kaikki mitä mielessä on.

      • Anonyymi

        Minkä ikänen oot? Tähän maailmaan haluis kans yks tutustuu, löydyn treffien puolelta (newwind-nimimerkillä) :)


    • Anonyymi

      Täällä kans yksi jolla täysin samanlainen tunne...

    • Anonyymi

      Här är en till i samma ålder med samma önskemål. Jag antar att du är svenskspråkig. 🙂 Vi kan diskutera mera om du vill!

      • Anonyymi

        En minä ruottia osaa vääntää.


    • Anonyymi

      Vanha ketju mutta laitanpa kuitenkin että täällä 35v Oulusta etsii naista petipuuhiin en ole ikinä ollut naisen kans mut kova himo olisi olla.😊 (kat84)

      • Anonyymi

        Joko on kaveri löytynyt? :) täällä ois kans yks!


      • Anonyymi

        Oletko löytänyt jo seuraa?


    • Onko keskustelun aloittajalla tilanne edelleen sama? Aloin katsoa näitä keskusteluja ja pääosin sävy monessa on niin negatiivinen, että meinasin poistua heti alkuunsa, koska varmasti jossain voi kohdata järkevän ihmisen muutoinkin. Mutta sitten näin tämän aloituksen.

      Olen hyvässä ja virkeässä heteroliitossa uusperheessä, itsellä jo varttuneet, vielä kotona asuvat lapset (joka toinen viikko ei lapsia). Mieheni suhtautuu kokeilunhaluuni positiivisesti, minä uteliaan realistisesti. Mieheni on mielikuvituksekas ja saan suhteesta hänen kanssaan paljon, tosin jonkin verran olen itse aktiivisempi kuin hän. Asiat hänen kanssaan ovat kohdillaan, avoimuus, rehellisyys ja huumori hyvää. Pidän myös itsestäni hyvää huolta fyysisesti ja henkisesti.

      Haluaisin kohdata tasapainoisen, fiksun, aikuisen 30-40 v. naisen, jonka kanssa voisin tällaisesta jutella ja kenties kokeilla jos siltä tuntuu, ilman paineita, turhaa draamaa ja luottamuksella. Nuorempana lähinnä suutelin naisia, nyt huomaan kaipaavani sitä ja enemmän. En halua rajoittaa kokemusmaailmaani, mutten myöskään sekoittaa elämääni, jossa palikat ovat paikallaan.

      Käytännön kannalta ehkä pääkaupunkiseutu olisi hyvä, jos tapaamiseen jonkun kanssa päätyisin. Olen itse muualta, mutta käyn pk-seudulla usein ja mieheni kanssa vietän siellä kaksin välillä viikonloppuja.

      Saa lähettää viestiä, jos keskustelun aloittaja tai joku itsensä tästä kuvauksesta tunnistava haluaa ottaa yhteyttä.

    • Anonyymi

      Täällä löytyisi yksi.. itsellä myös kiinnostus seksiin naisen kanssa on noussut paljon ja ajatus jo saa aikaan aikamoisia juttuja..

      • Anonyymi

        Täällä myös yksi jota myös jo ajatukset kutkuttaa.


      • Anonyymi

        Haluaisitko tutustua toiseen naiseen


      • Anonyymi

        Haluaisitko tutustua toiseen naiseen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haluaisitko tutustua toiseen naiseen

        Se voisi olla ihastuttavaa.


    • Anonyymi

      Itsellä samoja ajatuksia. Olen kylläkin naimisissa... haluaisin ensin tavata ihan ns. kahvilla jossain. Sitten seur kerralla, jos kumpikin haluaa, niin ehkä suutelua. En ole sellainen, joka etenisi seksikokeiluun hirveän nopeasti... en ole ikinä edes suudellut naisen kanssa...

      • Anonyymi

        Varmaan riippuu paljolti kemiasta. Siis että onko hyvä suudelma jne.


    • Anonyymi

      Hei VeranicaVoinko tutustua sinuun

    • Anonyymi

      Moi. Nii mäkin haluu . Miten toimin?

    • Anonyymi

      Moi . Oisin kans kiinnostunut.

    • Anonyymi

      Täällä yksi!

    • Anonyymi00062

      KIROTTUA!!!!

    • Anonyymi00063

      Sama täällä. Olen 28 v. Nuorena suudellut tyttökaveria lisäksi kosketeltu vähän. Nyt on vahva halu taas jopa enemmän nuolla myös kaunista kukkasta 🌹 Mulla kik nimeltään memiiis. Laittakaa vaan rohkeasti viestiä. Tapaillaan pk-seudulla 😘

    Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun

      Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom
      Maailman menoa
      69
      1082
    2. Ethän mies vielä

      luovu meistä? Haluaisin jo sun syliin.
      Ikävä
      64
      872
    3. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      66
      856
    4. Haaveilen edelleen

      Sinusta aika ajoin
      Ikävä
      53
      848
    5. Mä oon kallistumassa

      Rikosilmoitukseen!
      Suhteet
      187
      832
    6. Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun

      Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on
      Ikävä
      72
      712
    7. Hei rakkaani.

      Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi
      Ikävä
      64
      707
    8. Tiedätkö sitä

      Että sinun äänesi on ihanan pehmeä
      Ikävä
      42
      706
    9. Martsusta tuli leuhka

      Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal
      Kotimaiset julkkisjuorut
      206
      680
    10. Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen

      Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki
      Seinäjoki
      28
      634
    11. Kiulu myynnissä!

      Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma
      Ähtäri
      26
      578
    12. On paha olla

      Kun olen käyttäytynyt aiemmin kaivattua kohtaan kuin joku narsisti.
      Ikävä
      42
      548
    13. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      51
      548
    14. Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut

      Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen
      Sinkut
      169
      474
    15. Et pysty peittämään minulta

      Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet
      Ikävä
      47
      474
    16. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      18
      458
    17. Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"

      Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja
      Maajussille morsian
      12
      427
    18. Makeinen, asiaa sinulle

      Minua korkeampien voimien kehotuksesta sinua pyydetään avaamaan jokin yhteys asioista keskustelemisen takia kanssani. Il
      Ikävä
      28
      393
    19. Huumekauppaako

      ”Huumekauppa johti rajuun väkivaltaan Kokkolassa – Kolme nuorta otettu kiinni, yksi epäillyistä alaikäinen”
      Kokkola
      9
      384
    20. J-mies!

      Meidän "suhde" (suhde mitä ei oikeastaan edes ole) on kielletty ja vaikea. En tiedä mihin uskot, mutta olet irl itsekin
      Ikävä
      32
      382
    Aihe