Että ikävöit mua töissä, jos mua ei jonkun takia näkyis? :)
Niin mäki sua! <3
Myönnätkö?
28
<50
Vastaukset
- Ehkäpä_
Kuka, mikä, koska, milloin ja miksi? Riippuu aika paljon näistä asioista.
Ei sitä kerkeä töissä ikävöidä.
- Masasiivoja64
Jos olet hän kyllä jah aina nyhkin hyvää viikon loppua
- Mä-myönnän
Sitä ihanaa miestä kyllä ikävöin 🤗
- IhastunutJossu
Kyllä on erästä T miestä ikävä kun ei joskus nähdä. Tänäänkin on ikävä.
- muttahäneivälitä
S-miestä ikävöin kyllä...
- EteläiseenSuomeen
Et ole ainoa S miehen kaipaaja, mutta tuskin samasta kyse.
- muttahäneivälitä
Jo ei mene sinnepäin.
- Suaikävöin
Myönnän toki että ikävöin ,ei se ole mikään salaisuus :-) 😍
- Tunnusta
Ookko sit sanonutki sen muille, jos en ole ollu ite siel paikalla? :)
- ikava
Sehän on julkinen tieto, pidetään hauskaa töissä ja muualla;), kylse vaimos tietää, sunki kannattais kertoa.
- PomminVarmaYleisTieto
ikava kirjoitti:
Sehän on julkinen tieto, pidetään hauskaa töissä ja muualla;), kylse vaimos tietää, sunki kannattais kertoa.
Aika pommin menitki jo tusauttaa, ku ilmottelet toisten vaimoista ja vastaatkin niitten puole.sta ;)
- kaksiIpadiakerralla
Ei tuollaisia saa tehdä että kokeilee syödä jotain tabletteja kokeeksi parikin tietokonettakin kerralla.
- oikeinjulmanainentuo
Oikein julmin nainen melkeimpä höpöttelyissä on joku valtakunta sitten, joskus laitan viestiä hänelle koska pidän hänestä.
- JormaIsoPää
Panostaako se Suhun sam alla antaumuksella ku Sää sii hen? ;)
- takaportti
No kukas ei nyt olisi pomostaan fantasioinut aina silloin tällöin.
B-rapun pomo on ihana.- AnneAhmedTunneli
Vai niin. ;)
- 10kaljaako
Kylläpä teillä taas tuota hauskaa piisaa.
- TunnustanJaMyönnän
Kyllä ikävöin...
- sukunimiM
T naistako kaipailet.
- TunnustanJaMyönnän
sukunimiM kirjoitti:
T naistako kaipailet.
Kyllä.
- TuuTeelle
😘 Oi
- Ehkäparempi
TunnustanJaMyönnän kirjoitti:
Kyllä.
Tänäänkään ei nähty.
- Tunnustan8
Tokihan mä myönnän.
- TtoJ
Siksihän mä siellä käyn, että näkisin edes joskus.
- Vaikui
Sille vaikeampaa, joka jää, kuin joka lähtee
- avaruusasemajahoh
On tuollainenkin oma ideani kaikki avaruus-jutut, ISS-avaruusasemat ja kaikkea muutakin vielä :)
- enikinä
En myönnä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353