Nyt lähtee sellanen haaste että elän eläkeikään ilman että koskaan seurustelen tai oon kenenkää kans, tähän asti menny jo vitun hyvin nii parasta jatkaa striikkiä. Hauska sit kattoo ihmisten järkyttyneitä ja sääliviä katseita ku oon 45v ja joku kysyy millon oli eka suudelma, johon vastaan et ei oo ollu.
Elämäntavoitteena ikuinen yksinäisyys
2
61
Vastaukset
- Smthingspecial
Pointsit sulle. Meinaan toistaseks ilman eläkettä olla tohon rakasteluikään saakka. Joitakin kymmeniä on takanaki.
- höpsispöpsistä
Niin mutta se on kyl sitten sun elämä, että ei tuoks syyksi oikeen jaksa riittää että haluat sääliviä katseita.. Kannattaa ennemmin elää täysillä ja kokeilla seurustelustakin kaikki aspektit. Ei sulle 45 vuotiaana kukaan kuule mitään ihme papukaijamerkkejä jaa jostain tekemättä jättämisistä..(huumeet ja muut rikokset nyt toki kannattaakin jättää tekemättä mutta kaikki muut terveen elämän eri askeleet ja kokemukset kannattaa käydä läpi). Rohkeutta ja huumoria vaan mukaasi! Ei se vastakkainen sukupuoli toivottavasti pure tai ties vaikka tykkäisit jos hieman vähän puraisisikin tai näykkäisi (Ja huom eläkeikä saattaa nousta tulevaisuudessa vaikka 70 -vuotiaaksi nykyisestä noin 65-vuotiaana eläkkeelle jäämisestä )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698