Hei! Olen lähdössä itsekseni fuengirolaan. Mitä kaikkea siellä voi yksin tehdä vai katsotaanko siellä kummastuneena, jos kulkee ja matkustaa yksin?
Fuengirola
3
369
Vastaukset
- Fuengirola_
Ei siellä kukaan katso, ihan rauhassa saa mennä yksinään. Miramar-ostoskeskuksessa voi käydä, Mijaksen kylässä kannattaa piipahtaa bussilla ja pääkadulla on kauppoja. Sohailin linna on myös ihan kiva. Fugessa on helppo kävellä, jo pelkästään se on ihan hyvää ohjelmaa päivien ratoksi. Marbellaan pääsee helposti bussilla, renfellä Malagaan ja matkanvarrelle jääviin paikkoihin.
- Anonyymi
Kuule,jos se mietityttää,niin kannattaako jäädä Suomeen?! Kun menee paikan päälle,niin näkee mitä on. Minä en ole koskaan kysellyt mitä minä voin yksin tehdä -missään. Minä teen!
- Anonyymi
Olisi kyllä aika outoa, jos kadulla ei voisi kävellä yksin ilman, että kaikki tuijottavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1094505Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka553326- 841103
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552929Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma82809- 169790
- 57769
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek139760Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois195738Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.
Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/189706