Fuengirola

Fuengirolaan

Hei! Olen lähdössä itsekseni fuengirolaan. Mitä kaikkea siellä voi yksin tehdä vai katsotaanko siellä kummastuneena, jos kulkee ja matkustaa yksin?

3

401

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fuengirola_

      Ei siellä kukaan katso, ihan rauhassa saa mennä yksinään. Miramar-ostoskeskuksessa voi käydä, Mijaksen kylässä kannattaa piipahtaa bussilla ja pääkadulla on kauppoja. Sohailin linna on myös ihan kiva. Fugessa on helppo kävellä, jo pelkästään se on ihan hyvää ohjelmaa päivien ratoksi. Marbellaan pääsee helposti bussilla, renfellä Malagaan ja matkanvarrelle jääviin paikkoihin.

    • Anonyymi

      Kuule,jos se mietityttää,niin kannattaako jäädä Suomeen?! Kun menee paikan päälle,niin näkee mitä on. Minä en ole koskaan kysellyt mitä minä voin yksin tehdä -missään. Minä teen!

    • Anonyymi

      Olisi kyllä aika outoa, jos kadulla ei voisi kävellä yksin ilman, että kaikki tuijottavat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      349
      1332
    2. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      64
      783
    3. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      773
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      745
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      161
      704
    6. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      661
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      62
      647
    8. Mitä uskot hänen ajattelevan sinusta?

      😇
      Ikävä
      47
      644
    9. 57
      638
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      48
      598
    Aihe