Onko kukaan asentanut ilmaista ssl-sertifikaattia tuohon palveluun. 90 vuodessa on aika paljon, kun ilmaisiakin olisi tarjolla.
www.webhotelli.fi
uusi_asiakas_ehka
3
192
Vastaukset
- PeterBersreikå
Tuskin tällä, kun nää on webbordelli porukkaa. orgineiden ja vpn lumoissa.
- KAskad
Kannattaa vaihtaa webhotelliin jossa ssl kuuluu hintaan. Ei kannata itse alkaa säätämään.
Ihan pyllystä tuo palvelu kun ei kuulu hintaan ja jos yrittää itse asentaa niin palvelin ei hyväksy FreeSSL kilkettä. Hankin jenkeistä jbserversiltä hostingin jossa se SSL kuuluu pakettiin ja asennetaan myös automaattisesti.
https://jbservers.net/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074609Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734385Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941730- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331423Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531100- 67989
- 56964
- 92938