race driver 2

race driver 2 tökkii pahasti.näytönohjain club radeon 9600,mikä neuvoksi
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en oikeen muuta keksi ja sitten uusimmat ajurit voisi auttaa.mulla on radeon 9600xt ja olen laittanut asetuksista kaikkiin paras suorituskyky niin ei ole jumittanut vielä mikään peli kun pelaan 1024x768 resoilla.pelissä on vielä yleensä ne säätö jutut niin niistäkin voi vähän tiputella tasoa pienemmäksi.

Äänestä
  • pelin setupista olen kokeillut lähes kaikki säädöt mutta ei.ohjain myös 9600xt,vasta asennettu,uudempia ajureita ei taida löytyä?

    Äänestä

mistä saa toca race driver 1 koodit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hhh kirjoitti:

race driver 2 tökkii pahasti.näytönohjain club radeon 9600,mikä neuvoksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu