jep jatkuu...Kuinka ollakkaan anopin miesystävä sammui ja ei kuulemma herää yleensä ennen aamua ja Mia talutettiin kanssa nukkumaan,oli aivan käkenä.Saatiin mökin ovi kiinni,niin Eila kaivoi mun kalun esiin ja imaisi sen kuistilla suuhunsa ja mutisi...tätä on saatava.No lähdettiin kuistilta johonkin suuntaan,polkua pitkin metsään,grillipaikalle näkyi puskien lomasta,joten Masaa vahdittin ettei herää??Eila veti housunsa nilkkoihin,työnsin sormia varovasti sisään,pillu oli kuuma ja märkä,lähdin kielellä liikkumaan selkää alaspäin(hän nojasi puuhun)kieli persvakoon ja ihanaan anukseen kieltä...hän voihki että pane jo!!!Kalu pillunhuulille ja aloitin hitaan työntelyn,joka kiihtyi loppuakohti rajuksi työntelyksi ja Eija voihki orgasmin partaalla ja antoi tulla ihanasti,sain itsekin samanaikaisesti.....ihana orkku vaikka känni oli melkoinen...Samantien huomattiin Masan seisoskelevan grillillä ja tiirailevan ympärilleen,meikäläinen juosta pinkaisi mökille nopeasti ja muka petiin äkkiä,Eija meni masan luo,ja oli muka ollut kävelyllä...No huh selvittiin siitä,ei käry käynyt ja sovimme jälkeenpäin että pidetään kahdenkeskisenä hetkemme siellä mökillä.No Mian kanssa erottiin sit -97,ja tapasin Eijan sattumalta kapakassa sit myöhemmin ja me rakasteltiin muutaman kerran,ei ollut Masakaan enää kuvioissa joten ihan hyvällä omallatunnolla....Mut ei siinä ollut enää sitä jännitystä???Tälläinen story meikämannella,niin vois varmaan kertoa iät silloin:Eija oli 52v,mä 28v.
ihanaa jatkuu
cece
0
11955
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1812218
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871590Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141304Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2181101- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815