mitä kannattaa tehdä?

Onko jotakin mitä kannattaa kultahietikolla tehdä? Siis ylenpaattisen hikoilun ja rannalla makoilun lisäksi?
2727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kultahietikolta pääsee kätevästi Varnaan bussilla tai taksilla.
Varnassa on paljon kaikkea nähtävää:
Nämä kaikki on Varnan Meripuiston alueella:
Eläintarha (Varna zoopark)
"Akvaariotalo"
"Matelijatalo"
Luonnontieteellinen museo

Keskustassa:
Katedraali
Argeologinen museo
kävelykadun varrella on paljon vaatekauppoja
tori

Nähtävyyksiin on tosi edulliset pääsyliput mm, kaksi vuotta sitten eläintarha 3 levaa ja tuo argeologinen museo taisi olla kallein 12 levaa. Hinnat on varmasti tuosta noussut, mutta edullista edelleen.

Äänestä
  • Zoopark on surullista katsottavaa, en suosittele.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostunut... kirjoitti:

Onko jotakin mitä kannattaa kultahietikolla tehdä? Siis ylenpaattisen hikoilun ja rannalla makoilun lisäksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu