Toyota on paras ja halutuin auto koskaan

Kun myyntiluvut julkaistaan niin trollit ja Toyotan pilkkaajat itkevät peukalo suussa.
3<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kukaan aja Toyotalla, se on niin halpakin että ihan hävettää, alle sadan tonnin kikottimet on kuttaperkaa!

Äänestä

Mitä enemmän myydään sitä bulkimpi on tuote toisin sanoen tusinatuote.Jos arvostaa omaa ostostaan pitäisi aina toivoa pieniä myyntilukuja. Pysyy oma auto uniikimpana.

Äänestä

Tero ja Turo kävelivät torilla
Tero kiipesi puuhun ja tunki rusinoita suuhun
Tero putosi puusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siitäs.saatte kirjoitti:

Kun myyntiluvut julkaistaan niin trollit ja Toyotan pilkkaajat itkevät peukalo suussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu