Unelmoitko yrittäjyydestä, mutta et halua ottaa siihen liittyviä riskejä?
Minulla oli unelma yrittäjyydestä ja omasta verkkokaupasta, mutta sen riskit tuntuivat liian suurilta ja kaikki siihen liittyvä byrokratia hirvitti. Lisäksi olisi pitänyt olla pääomaa.
Sitten löysin Oriflamen ja tiesin heti, että tämä on se minun tilaisuuteni. Voin menestyä, mutta minun ei tarvitse kantaa minkäänlaisia riskejä, eikä pääomaa tarvittu. Lisäksi sain haaveilemani verkkokaupan kuluitta ja helposti.
Oriflameen tuli viime syksynä uusi menestysmalli, jonka idea on nimenomaan se, että jokaisesta voi tulla yrittäjä, joka halutessaan ja työtä tekemällä menestyy. Ja tuosta menestyksestä palkitaan muutenkin kuin rahalla. Huom muutenkin. Ei tätä ilmaiseksi tarvitse tehdä ;)
Itse esimerkiksi pääsen ensi kuussa Järvisydämeen rentoutumaan Oriflamen piikkiin ja tavoitteena on päästä ensi vuonna Maltalle.
Olen ollut mukana nyt alle puoli vuotta ja silti koen, että saan ihan hyvin lisäansioita. Tavoitteeni on, että vuoden lopussa tämä on päätyöni.
Eli en lupaa hetkessä suuria tuloja tai menestystä, mutta jos yrittäjyys kiinnostaa ja haluat menestyä, niin laita sähköpostia. Lähetän Sinulle info-paketin, jonka lukeminen ei sido mihinkään. Voit sen jälkeen kysyä kaikkea, mikä itseäsi pohdituttaa ja minä vastaan rehellisesti.
Yksin et ole missään vaiheessa, sinulla on AINA tukena minä ja tiimi! Sinä päätät tavoitteesi ja minä autan Sinua saavuttamaan ne!
Tule mukaan <3
Terveisin Hillevi
hillevi.joutjarvi(at)hotmail.com
Haaveiletko riskittömästä yrittäjyydestä?
Hillevi85
1
106
Vastaukset
- Hillevi85
Jos haluat käydä lukemassa lisätietoja, niin täältä löytyy. Samasta linkistä pääset myös suoraan minun tiimiini <3
https://fi.oriflame.com/business-opportunity?store=hillevijoutjarvi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125468Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413655Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523495Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531326- 161189