Verkkokauppaan ehdotus

Puhelimen suojakotelon etsintä voisi olla puhelimen malli nimellä, näyttäisi kaikki vaihtoehdot.

Celly Wallu vaikuttaa hyvältä esim..
6226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ehdotukset suoraan DNA foorumille. Turha tänne eri firman foorumille laittaa

Äänestä
  • Kyllä ne täälläkin lukee, vielä kerran jumalaton kahlaaminen että löytää oikean suojan oikealle laitteelle.

    Äänestä

  • ehdotus kirjoitti:

    Kyllä ne täälläkin lukee, vielä kerran jumalaton kahlaaminen että löytää oikean suojan oikealle laitteelle.

    Eivät viikoittain eli palaute menee hukkaan. Kannattaa aina käyttää sitä järkeä..

    Äänestä

Juus näin oma alansa vuosia toiminnassa olleen puhelimien verkkokauppa https://www.ttkauppa.fi/ löytyy kaikelaisia kuoria monille puhelinmalleille :)

Äänestä
  • Täältäkin https://www.kuoret.net näyttää jonkin verran löytyvän . Pieni kyllä valikoima

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehdotus kirjoitti:

Puhelimen suojakotelon etsintä voisi olla puhelimen malli nimellä, näyttäisi kaikki vaihtoehdot.

Celly Wallu vaikuttaa hyvältä esim..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu