Vaikka sana päivässä, kunhan se on totta.
Ällöttää eräs matkabloggaja joka kertoilee ihan diibadaabaa ja kansa uskoo.
Tämä naispuolinen neljääkymmentä jo käyvä tekoblondi, kuorihammas sekä kuviaan edukseen blogissaan muokkaava valehtelija jahtaa vain rikkaita miehiä maailmalla.
Hänen elämänsä perustuu valheille ihan kotoa käsin.
Patolookinen valehtelija kertoilee kuinka kaukokaipuu vetää maailmalle ja että kuinka hän jo pienestä pitäen on haaveillut maailmaympärimatkailusta ja kuinka rikas hän on ja ja voi mitä paskaa.
nyt valehtelee olleensa vaan kerran avoliitossa...valehtelee...on ollut useimmin ja ainakin kahdesta avoliitosta on jäänyt koirat eli kaksi eri koiraa.
Valehtelee ettäkotona asuessaan on ottanut koiran...kahdelle eri miehelle on avoliitossa ottanut ne koirat ja kun miehet ovat huomanneet kuinka kova valehtelemaan tuo ämmä on niin jättivät. kolmas on se jonka perään vinkuu, kun tällä oli eniten rahaa.
Matkat maksavat tietenkin miehet ym. yhteisöt ei omillaan ole vara matkustella.
Saa nähdä miten tämä uusi romanssi saa purjeet alleen kun valheelle perustuu kuitenkin...vai kaatuuko satojen edellisten suhteiden tavoin.
Vaikka sana päivässä
Buabelinlohikäärme
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?941855- 861313
- 1101143
- 761027
- 117986
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57863- 47781
- 36772
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693