onko vai eikö ole

moi kysyisin varttuneenmalta naisilthenkilökohtasesti et onko totta.mitä olen lukenut.kun suhteessa kyseessä on naista nuorenpi poju niin onko niin et nainen haluaa hallita täysin (key holder suhde) pojua.onko totta minun mielestä asian pitää olla näin. [email protected]
1353
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei kande uskoa kaikkea mitä jostain höpö-höpö -sivuilta lukee.
Nm. Varttuneempi

1Äänestä

kyllä on totta ja niin pitää,asian olla suhteessa kuin suhteessa!!!!

1Äänestä
  • Minkään nimisen suhteen ei kuulu olla vankila. Nm. Revi siitä

    Äänestä

  • pask....n mariat poju kuriin ja kuri ja kuritus kunniaan!!nainen hallitsee ja poju palvelee naista,

    1Äänestä

  • Meinaatko, että kun ukkovallasta on päästy irti niin käännetään juttu toisin päin. Vankilan kaltaiset olot kotona eivät tee hyvää sen enempää poijjiille kuin naisimmeisillekään.
    Nm. Vapaus ennen kaikkea

    1Äänestä

  • kyl äijillä kuri pitää olla ja kova! miehiä kuuluu kurittaa et oppivat tavoille!!!

    1Äänestä

  • Mutku sehän onkin iiihan eri asia kuin olla vankilassa nyrkin ja hellin välissä.
    Nm. Vapaata kasvatusta vain

    Äänestä

moi juha 35plus.olet harvinainen poju.ja harvinaisen oikeassa.itse pidän miestäni koko ajan sivaris johon kaikki miehet pitäisi laittaa!!kyl sinusta saa joku nainen hyvän pojun itselleen!ihmettelen vain et jos olet sinkku poju!!

1Äänestä
  • On naisia, jotka uskovat miestensä viattomuuteen, ja on naisia, jotka tietävät sen varmasti! rakkaat siskot laittakaa miehenne siveysvyöhön ette tule pettymään. t:avaimenhaltija

    1Äänestä

Haloo ajatelkaa enemmän ja opitte haluamaankin vähemmän!

Eletään juuri niinkun Viimestäpäivää!

Joku joskus aikaa sitten oli huomannut sen . Nyt se on kohta myöhäistä !

1Äänestä
Aloittaja

hyvä et on naisia todellisia naisii

1Äänestä

kyllä naisen kuuluu hallita suhteessa kaikkea piste!!!!!!!!ja varsinkin jos nainen on pojua vanhenpi niin siveysvyöhön poju välittömästi,

1Äänestä

oijoi poju poju!!joku nainen vielä nappaa sust poju itselleen ja koulii sust hyvän pikku nart....a!!

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha35plus kirjoitti:

moi kysyisin varttuneenmalta naisilthenkilökohtasesti et onko totta.mitä olen lukenut.kun suhteessa kyseessä on naista nuorenpi poju niin onko niin et nainen haluaa hallita täysin (key holder suhde) pojua.onko totta minun mielestä asian pitää olla näin. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu