Gigantti teki hyvän tarjouksen, uskaltaako tarttua. Eli onko kaappien laatu hyvää? Kestääkö mekanismita? Integra olisi ehkä tulossa. En niinkään halua tietää toimitus/asennusongelmista vaan nimenomaan laadusta.
Epoq-keittiön laatu?
Anonyymi
2
519
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla on kaksi Epoq keittiötä ollut nyt nelisen vuotta, toinen kotona ja toinen mökillä. Tosi hyvin ovat toimineet ja tyytyväinen olen ollut. Sanoisin että reippaasti keskitasoa parempaa. Mulla tosin oli ammattiasentajat tekemässä, jolla on iso vaikutus kanssa.
- Anonyymi
Nyt vuoden ollut epoq keittiö käytössä. Eipä löydy moitittavaa. Kaikki toimii kuten pitää. Laatikostojen mekanismit jämäkkää tekoa. Kyllä tätä voi suositella. Ainoa miinus on kasaus jos itse aikoo sen tehdä. Meillä sen hoiti ammattilaiset ja ehkä parempi niin kun sitä tavaran määrää alussa katsoi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.854980- 983068
- 432916
- 1992422
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj302160- 1331979
- 1781580
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161511Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan51449- 171355