Suhde alkoi ravintolatapaamisesta. Olit naisseurueessa lähtenyt tanssimaan kun miehesi ei niin tanssimisesta välittänyt eikä oikein osannutkaan(kävi ilmi ettei ollut ainoa asia jota ei osannut). Annoin käyntikorttini vaikka sitä viiden tanssin jälkeen vastustit mutta kuitenkin sen talletit koska parin viikon päästä soitit. Alussa olimme vain tanssi- ja juttuseuraa mutta sitten sinulta yllättäen varastin yhden suudelman!
Suudelmia ja halauksia illan päätteeksi. Pikkuhiljaa annoit periksi minun ja sinunkin haluille ja kiinnostukselle joten päädyimme rakastelemaan autossa, naisystäväsi asunnolla, vuokramökillä jonne olitte tulleet naisporukassa tanssiviikonloppua viettämään.
Miehesi epäili jotain ja alkoi vahtia menemisiäsi. Yhä vaikeampi oli tavata. Ja kotisi oli "koskematon" Kerran sitten miehesi lähti viikonloppuna työporukan saunailtaan. Melkein aikuiset lapsesikin pysyttelivät sinä viikonloppuna poissa joten ehdotin että tulisin kotiisi. Pitkään mieittyäsi suostuit.
Illan hämärtyessä kävelin pihatietäsi ja tulin sisään ovestasi jonka olit jättänyt auki. Eteisessä tulit vastaani ja sukelsit syliini. Vaatteemme lentelivät pitkin lattiaa kun suudelmien ja hyväilyjen seassa riisuimme toisiamme. Peruutit edelläni kohti makuuhuonettasi jonka sängyn vieressä riisuimme loputkin vatteistamme.
Kyykistyin eteesi jolloin levitit jalkojasi nojaten taaksepäin seinää vasten. tartuin käsin pakaroihisi ja vedin lantiotasi vasten kasvojani alkaessani nuolla hitaasti jo kostunutta pilluasi. Kätesi painoi päätäni itseäsi vasten kun imeskelin häpyhuuliasi ja hankasin kielelläni esiintyöntyvää klitoristasi. Toin toisen käteni sormet suuni avuksi ja aloin työnnellä kolmea sormeani valuvaan aukkoosi. Huokauksista ja lantiosi liikkeestä arvelin sinun alkavan kohta laueta ensimmäisen kerran. Vaikka yritit naapureiden takia olla hiljaa, valitit aika kuuluvasti kun ensimmäinen laukeamisesi siinä seisaallaan tuli.
Sykit suutani vasten ja tunsin kuinka sinusta lähti kuin pieniä vesisuihkuja jotka kastelivat sekä minua että reisiäsi ja vähän makuuhuoneen mattoakin. Jalkasi tärisivät jolloin nousin ja ohjasin sinut leveälle sängylle selälleen. Nousin päällesi ja ohjasin kaluni suoraan vielä sykähtelevään pilluusi pohjaan asti.
Märkä ja kuuma sylisi ympäröi kovana seisovan kaluni. Vedin itseni aivan ulos ja sitten taas pohjaan asti. Kaluni toi ulostullessaan märkyyttäsi joka valui peppuvakoasi sängylle leviten päiväpeitolle pyllysi alle. Nostit jalkasi korkealle sivuilleni koukkuun että pääsin tulemaan aivan pohjaasi. Kiljaisit hiljaa joka kerta kun kaluni pää sattui pillusi pohjaan. Minä aloin työnnellä sinuun yhä nopeammin ja kovemmin samalla muristen hiljaa ja katsoen punehtuneita kasvojasi ja halusta loistavia silmiäsi ja kuunnellen valitustasi joka kertoi toisen laukeamisesi olevan tulossa. Tunsin kynsiesi raapivan pakaroitani ja jotenkin tiesin että nuo jäljet näkyvät varmaan vielä viikon päästäkin.
Sänky natisi ja pääty koputti seinään jatkaessamme rajua naintiamme. Viimein minäkin tunsin laukeamiseni alkavan ja lisäsin vielä työntöjeni voimaa. Ulisit jo suoraa huutoa(unohdit kai kokonaan missä rakastelimme)ja pillusi alkoi sykkiä kaluni ympärillä. Sisältäsi tuntui taas tulevan kuumaa kosteutta pikku sykäyksinä kaluni vartta pitkin ulos. Samalla minäkin työnsin itseni sinun pohjaasi asti ja laukesin muristen kohtusi suulle. Kuumat vartalomme värisivät jännittyneinä toisiaan vasten ja osin sisäkkäinkin, kunnes hitaasti raukenimme päällekäin alas sängylle. Pari minuuttia levättyämme irroittauduin päältäsi js sisästäsi vierellesi lepäämään. Hymyillen raukeasti käännyit kainalooni ja painoit pääsi kaulani vasten. "me ollaan ihan märkiä ja niin on koko sänkykin" sanoit hiljaa pientä naurua äänessäsi. " ei olla ainakaan kovin kuivaa seuraa toisillemme" vastasin.
Kenen sängyssä
Toisen omaa jo monta vuotta
0
15712
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2386131Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.424965KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104306Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123041Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1203005Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,782489Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212436Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461649
- 691456