Onko tekotapa selvinnyt Marin murhassa?

En ole nähnyt lööpissä Mari aiheisia juttuja... eli onko se selvillä, että miten ja miksi Mari tapettiin?
21377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on selvillä poliisit vaan ei kerro sitä. olen kuullut kyllä marin veljeltä että surmassa oli käytetty useita erilaisia aseita ja tekijä oli mustalainen

Äänestä
  • ... kuka tekijä ainakin yksi yhteiskunnan loinen joukosta pois. Myös ilmeisesti huume välittäjä.

    Miksi yhteiskunnan pitäisi moiset loiset elättää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruusu-rinsessa kirjoitti:

En ole nähnyt lööpissä Mari aiheisia juttuja... eli onko se selvillä, että miten ja miksi Mari tapettiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu