Tilasin joskus olikohan tammi/helmikuussa d-vitamiinejä kun joku niitä kaupitteli näytepakkaus maksa vain postit blablaa. En muista enää edes firman nimeä, mutta jotenkin tämä haiskahtaa. Voikohan vuosien päästä tulla joku 5000e lasku tuosta jos tämä onkin uusi huijaus?
Jatkossa sanon kaikille noille että haista kakka.
Onko muilla käynyt näin?
Näytepaketteja ei näy
1
93
Vastaukset
- Anonyymi
Ole tyytyväinen jos ovat hukanneet tilauksesi. Tilatessasi tuollaisen näytepaketin postikulujen hinnalla, teet samalla tilauksen tuotteista, jotka lähetetään kerran kuukaudessa tai kerran vuodessa sinulle hintaan "jotain." Toisinsanoen: mikäli näytepakettisi vielä tulee, niin peru nopeasti jatkuvatilauksesi. Näytteen mukana oletettavasti tulee firman tiedot, ja puhelinnumero asiakaspalveluun.
Sensijaan jos haluat kerran kuussa sinulle tulevan vitamiinipaketin, niin sittenhän asiat ovat paremmin kuin hyvin.
Tai se voi myös olla kerran vuodessa tuleva uusi paketti.
Samalla systeemillä kaupitellaan alusvaatteita, sukkia, ja partateriä yms. Kannattaa tarkoin kuunnella, ja kysyä tarkennuksia aina kun soittavat.
Itsellenikin ovat soittaneet, mutta en ikinä tilaa mitään näytejuttuja, koska oma vaivansa on niiden tilausten peruminen sitten. Halvemmalla saan vitamiinit, alusvaatteet, ja sukat kaupoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun704850KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923800- 1883531
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783229Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502959- 251994
- 241941
- 1811784
- 301686
- 431395