Olen lähdössä Tallinnan risteilylle Europalla 26.6. Ja etsin matkaseuraa naisista.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Alkais olla jo kiire olen 60 kymppinen mies olen varannut jo matkan Lahtelainen
- Anonyymi
Yli kuukaus aikaa niin mikään kiire......mä lähen jo huomenna ihan extempore yksin....yli60N....kyllä siel laivalla seuraa saa jos haluaa :)
- Anonyymi
Onkin näköään painovirhe paholainen iskenyt oikea päivä 26.6
- Anonyymi
En ainakaan haluais lähteä tuntemattoman kanssa.
Jos oliskin epämiellyttävä tyyppi!
Patasta olisi eysiä matkalla seuraa niin selviää heti onko kemiaa ja kiinnostusta...
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän50967Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46727
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487