Palvelu kirjaa sisäänkirjautuneen ulos liian nopeasti.
Tyyliin:
Avaan 10 mielenkiintoista linkkiä välilehtiin.
Puhelin soi, lapsi herää tms.
Palaan koneelle ja vastaan keskusteluun niin hups olenkin ulostettu.
Ei ole iso vaiva kirjautua uudelleen, mutta aivan tarpeettoman lyhyt aika, eihän tämä ole mikään pankki.
Automaattinen uloskirjaus
7
155
Vastaukset
- Anonyymi
Viive vaihtelee tavalla, joka ei ainakaan minulle ole tullut selväksi. Joskus pysyy sisällä pitkään, toisinaan taas tuntuu tosiaan että 10 min ja ulos.
Sama vaiva on Suomi24:ssä ollut jo vuosia. - Anonyymi
Max 20-30 min ja automaattinen uloskirjaus.
- Anonyymi
Viikonlopuisin aamupäivällä ehdin jo kirjautumaan ja pysyy kyllä ihan iltaan asti.
Taas kirjasi minut ulos.
Yp, huhuu?- Anonyymi
Näin meni: kirjoitin vastauksen ja vastaus lähti nimimerkillä. Kirjoitin toisen vastauksen, noin kymmenen sanaa, ja laitoin matkaan noi minuutti edellisen jälkeen. En ollut enää kirjautuneena vaikka nikki lukikin sivulla.
- Anonyymi
Eilen aamulla tuntui että nyt olisi kunnossa. Aamun kirjaus kesti iltapäivään.
Sen jälkeen taas on jatkunut kuten ennenkin eli jatkuvasti heittää ulos.- Anonyymi
Taisi joku modeista tehdä jotain ja muut ärähtivät, koska se teko oli käyttäjille hyödyksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196206Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625141SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun684273SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023864Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123621Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203178SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352499Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku01750
