Mies oli hyvännäköinen ja tanssi hyvin. Ystävällinen. Tavattiin discossa. Tanssin jälkeen mies kysyi heti pillua. En antanut. Mies suuttui ja lähti pois discosta.
Turkkilainen mies koettu
Anonyymi
5
397
Vastaukset
- Anonyymi
Mies suuttui aiheesta, koska turkkilainen mies ei ole tottunut, että suominainen sanoo EI.
- Anonyymi
Iso on ihana ja sellainen jokaisella turkkilaisella on
- Anonyymi
Olisin kiinnostunut sinusta nainen joka ei antanut turkkilaiselle miehelle. Olen 44-v, Kuopiosta. Saisiko sinuun yhteyden?
- Anonyymi
Mistä päättelet että olen nainen?
En antanut koska mulla ei oo.
T: Aloittaja.
- Anonyymi
Nämä miehet jaksaa painaa pitkään ja usein.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1032988
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on872395- 241926
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221500Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291470Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151355- 87892
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26877Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62836Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2749