Rakennusalan töitä pk-seudulla

Anonyymi

Helpdor on kasvava yritys, jonka tarkoituksena on yhdistää ammattimaiset tekijät asiakkaille. Helpdorilla on paljon yksityisiä ja yritysasiakkaita, jotka tarvitsevat nopeasti ja laadukasta palvelua. Helpdor tarjoaa ammattilaisille niin lyhyitä keikkoja kuin pitkiä projekteja silloin, kun ammattilainen niitä haluaa. Toimialat: remontit ja rakentaminen, putki- ja sähkötyöt, pihatyöt, siivous- ja kotiapu, muutot ja kuljetukset sekä muut palvelut kysynnän mukaan.

Rakennusmies monipuolisiin asennus-, remontti- ja rakennustöihin.
Esimerkkejä:
- Kylpyhuoneiden ja WC-tilojen remontit
– Keittiöremontit
– Olohuoneremontit
– Lattiaremontit
– Kattoremontit
– Maalaustyöt
– Laatoitukset
– Putki- ja sähkötyöt:
Täytä hakulomake: https://helpdor.com/etsitko-toita/

3

162

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kannata mennä töihin ilmaiseksi, tämä firma ei maksa laskujaan.

      • Anonyymi

        Juurikin näin. Lisäksi käänteinen alv mitä en ymmärrä jos hakevat ” kevytyrittäjiä”, ja tuovat vain yhteen työnsuorittajan ja asiakaan. Miten alv voi olla käänteinen? Minun ymmärtääkseni lopulta jää yrittäjän maksettavaksi koska tuskin Helpdor verottajalle maksaa? Ei maksa työn suorittajille mutta asiakkaiden pitäisi maksaa puolet etukäteen ?! Meillä saatavia yli 10 000€.


    • Anonyymi

      Älkää menkö töihin yritykseen. Eivät maksa laskujaan eikä palkkoja.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      529
      8932
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      160
      6144
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      367
      5188
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4739
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      98
      4351
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4053
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      184
      3932
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      92
      1886
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1404
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      969
    Aihe