Lapset lennättävät dronejaan sillä aikaa kun vanhemmat puuhaavat niile v**n droneille jotain helkkarin laskeutumis alustaa äidin heiluttaessa autuaana huomiosoihtuja.
Olkootkin että on vaan mainos,mutta se ei poista sitä tosiseikkaa etteikö tälläisiä lasten kautta eläviä,vailla omaa elämää olevia vanhempia olisi olemassa.
Tälläisistä lapsista kasvaa itsekeskeisiä pikkuhitlereitä.
Kaikkein pahimpia vanhempia ikinä ovat alle 40v jotka ovat ensin päättäneet olla tekemättä lapsia,mutta saavat vauvakuumeen tai ovat läpikäyneet hedelmällisyys hoidot,joka saavat sitten sen hartaaaasti toivomansa sinappikoneen.Eihän sille sitten mitään kuria voi pitää.kun janipetterin pitää saada sinivalaan spremasta vatkattua pavlovaa tai kirahvin maidosta tehtyä passionhedelmä jäätelö,kun nää idiootti vanhemmat eivät pysty eivätkä tuottaa lapselleen pettymystä.
K-raudan mainos,äiti heiluttaa huomiosoihtua
5
161
Vastaukset
- Anonyymi
Mulle tulee tosta mieleen se että ton porukan puuha on sivullisille vaarallista. Huomiosoihdut on helvetin kuumia ja polttaa ihon sekunnissa; dronet puolestaanhan on pieniä helikoptereita ja ihmiseen osuessaan aiheuttaa helposti vamman, ts silpoo siyä ruumiinosaa mihin sattuu osumaan. Ei todellakaan mikään lasten lelu.
- Anonyymi
Mitäpä vanhemmat ei olisi valmiit tekemään lastensa hyväksi,mutta se sen äidin autuas hymy kun se heilutti niitä s..n huomiosoihtuja. Kuinka moni äiti elää vailla omaa elämää,lapset tietenkin on kaikki kaikessa,niin pitääkin.Mutta jos ei ole omia ystäviä,harrastuksia tsm. Kyse onkin siitä miten kukin reagoi jokaikiseen toiveeseen mitä rakas kultamussukka osaa esittää (ja varmasti osaa idioottuívanhemmilleen,jos isä on vätysmainen elävä pankkiautomaatti ja äiti lukee liikaa kasvatusoppaita )
- Anonyymi
ja eikä ne edes olleet mitään oikeita droneja vaan säälittäviä leluja jotka eivät edes kestä mitään
kovaa(tiilestä)tehtyä laskeutumisalustaa,eikä tollaisia leluja edes kannattaisi lennättää ulkona,
Joo,on mainos tiedetään.
- Anonyymi
Alle tai yli 40-korkeasti koulutetut vanhemmat,joilla on varaa täyttää lapsensa pienenkin toive,näistä lapsista tulee sitten näitä nöpöfelixejä,jotka kulkevat nokka pystyssä"mä oon söpö!"
Idiootti vanhemmat antavat kaikkea muuta kuin aikaansa lapselleen. - Anonyymi
Onneksi olemassa muutaman pikkunappula,jolla voin ainakin yksin ollessa sivuuttaa koko helkkarin k-rauta mainoksen ynnä muut mainokset. Mutta , mainokset kuitenkin kuvastavat aina omaa aikaansa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse754537Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1063781Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1423473Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691921Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891229- 1201050
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.131963- 57933
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837