Wrestling.

Ite nautin painimisesta paljon enemmän kuin seksistä. Eri lukot miellyttävät ja vahvat reidet muunmuuassa. Onko muita samanlaisia olemassa?
131064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Minulla on painifetissi ja tykkään olla alistettuna ja myös alistaa toista. Myöskin minulla on fetissi urheiluvaatteisiin, etenkin verkkareihin, joihinkin urheilushortseihin sekä uikkareihin. Olisi kiva joskus päästä painimaan sellasen jätkän kans, jolla myös olisi samankaltaiset mieltymykset

Äänestä

Jenkkifutiskypärä, harttarit ja Niken tossut hakusessa.

Äänestä

Minäkin haluaisin painia, mutta vain sillä ehdolla, että kaveri varmasti voittaa mut.

Äänestä
  • Parikymppinen oon ja saman ikäisten kanssa

    Äänestä

Olisihan se mahtavaa, kun joku riski mies pistäisi väkisin käsirautoihin ja voisi muutenkin vähän dominoida.

Äänestä

Arviolta+99%+lukijoista+rimppakintut.Haaveile+turhaan+vaan.

Äänestä
  • mut se tykkäs sinisestä tummasiniset katoin et sil oli mustat vitsi se o kuuma niis vitsi ku se muutti pois kai

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    mut se tykkäs sinisestä tummasiniset katoin et sil oli mustat vitsi se o kuuma niis vitsi ku se muutti pois kai

    Ei tainnut jäädö vaihtoehtoja hänelle, jotta saa rauhassa olla

    Äänestä

Sumopaini kiihottaa minua. Uuh miten ihanaa katsella kun läskit tönii toisiaan.

Äänestä

Minä haluaisin kokeilla, että pystyykö yksi poliisimies pistämään minut käsirautoihin.

Äänestä
  • Pystyy miten vaan. Eikus Convoyhin riehumaan niin toteutuu käytännössä!

    Äänestä

Koska Super Bowl on TV-kanavalla?

Äänestä

Lippis, oranssit Niken lenkkarit ja jocksit painiessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ite nautin painimisesta paljon enemmän kuin seksistä. Eri lukot miellyttävät ja vahvat reidet muunmuuassa. Onko muita samanlaisia olemassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu