kaikki varmaan tietää microsoftin mokasta eli niistä palo vaarallisista virtajohdoista
siispä kipaise www.xbox.com/fi ja saat uuden johdon ILMAISEKSI!
siispä kipaise www.xbox.com/fi ja saat uuden johdon ILMAISEKSI!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.xbox.com/fi-fi/default.htm ei se kyllä mikkisoftan moka ollu mutta siinä linkki kuitenkin.onko muuten uusissa crystal boxeissa sama piuha?en jaksa turhaan kaivaa niitä sarjanumeroita esiin kun on sellanen piuha sekasotku muutenkin hyllyssä.
vain vuonna 2003 ja alas päin tehdyt xboxit en ole ihan varma ja sitä paitsi microsoft on tehnyt xboxit
luulen että piuhoja ei kuitenkaan ole itse valmistettu mutta voin olla kyllä väärässäkin kun mitään tietoa mulla ei ole.
"Microsoft vaihtaa ennen 13. tammikuuta 2004 valmistettujen Xbox-konsolien verkkojohdot vapaaehtoisesti. Tämä on ennaltaehkäisevä toimenpide, jonka Microsoft suorittaa kuluttajien turvallisuuden vuoksi. Kuluttajalle ei aiheudu tästä kustannuksia."
Tuollainen tieto löyty.
Tuossa on suora linkki XBOX:in virtajohtoon.
http://replacements.webprogram.com/fi-fi/programoverview.asp
http://replacements.webprogram.com/fi-fi/index.asp
Reilussa viikossa tuli uusi johto. Karmean kytkinmötikän olivat laittaneet uuteen johtoon lisukkeeksi.
Sehän on vikavirtasuoja eli todella hyödyllinen "mötikkä".
Olette kaikki tilanneet uuden vaikka entinen toimisi kunnolla? itse en tiedä onko tarpeellista, onko tuossa jokin aika raja mihin mennessä se pitää olla tilattu