VARA-äiti!!

Mun naapurin "täti" leikkii mun äitiä!!! Se vahtailee mun tekemisiä ja kavereita, nukkumaanmenoaikoja ja tietysti potentiaalista meteliä...!

P.S. On mulla OMAKIN äiti...!!
2737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meidän talonmiehen vaimo luulee oikeesti olevansa mun äiti. se tulee YLEISAVAIMILLA sisään, ja kattoo mitä jääkaapissaon ja siivoo yms.

Äänestä
  • Tee ilmoitus kotirauhan rikkomisesta tms...

    (ellet sit haluukin, että se siivoo jne, jne...)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uhri... kirjoitti:

Mun naapurin "täti" leikkii mun äitiä!!! Se vahtailee mun tekemisiä ja kavereita, nukkumaanmenoaikoja ja tietysti potentiaalista meteliä...!

P.S. On mulla OMAKIN äiti...!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu