Rahastusta ja petosta. Lähetettiin halvemmat liput, mistä maksoin! Hirveät ylimääräiset maksut! Yhteydenotosta tehty mahdoton.
Esim. pyydettiin antamaan sala-sana, mitä ostaessa ei pyydetty. Joten jos haluat tehdä valituksen, pyydetään kirjautuessa antamaan sala-sana, mitä ei ole ollutkaan? Sai "uuden" pyydettäessä sähköpostiin ja pääsee kirjautuman, mutta sitten seuraa sellainen viidakko, ettei mitään määrää! Puhelinnumeroon en uskaltanut soittaa ulkomaille, mitä rahastusta olisikaan ollut??
JOTEN ÄLKÄÄ KÄYTTÄKÖ!!!!! :(
Viagogo Rahastusta ja petosta!!!!
3
241
Vastaukset
- Anonyymi
Tuon huijarifirman kautta ei kannata mitään lippuja ostaa.....siitä on jo kuluttajaviranomaisetkin varoitelleet.....
- Anonyymi
Kaikki tietävät Viagogon olevan huijarifirma, mutta ostavat kuitenkin sieltä lippuja.
Miksi? Te ette ehkä aina joka kerta kärsi, mutta tuhannet muut kärsivät. - Anonyymi
Huono kokemus Viagogosta. Ostettiin Paul Ankan konserttiliput Floridaan viime talvena. Noilla lipuilla ei päästy sisälle, vaan jouduttiin ostamaan uudet paikan päällä. Ihmeeksemme kuitenkin saimme rahamme noin kuukaudessa takaisin. Nyt seurannut Viagogon lipunmyyntiä kyseiselle artistille, ja kas kummaa, Viagogo myi vielä tänään tämän päivän konserttiin lippuja Israelissa, vaikka Anka konsertoi tänään Budapestissä. Tämä se vasta huijausta onkin, ja tuntuu jatkuvan aina vaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1044703- 272425
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1102372- 2002199
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4252020- 1761567
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1021291Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.331097Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72986Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?80879