Korvassa murisee

Voiko haavaton paksunsuolentulehdus ilmaantua korvaan? Onko kellään kokemusta?
6231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulla murisee korvissa silloin kun tulossa on jossain päin maailmaa tulivuorenpurkaus tai maanjäristys, yleensä korvien murina on 1-3 päivää ennen katastrofia, paljon säästyisi ihmishenkiä jos kaikki maailman ihmiset menisivät kellareihin ja pommisuojiin ja maalla perinteisin pottukellareihin silloin kun minun korvissa alkaa murisemaan. Voisi järjestää sellaisen hälytys systeemin niin voisin sitä kautta hälyttää koko maailmalle että nyt alkoi murina.

Äänestä
  • Äläpäs laske leikkiä vakavasta asiasta!

    Terveisin: murinakorva

    Äänestä

  • Oletko varma ettei sulla ole joku villieläin päänsisällä jos sieltä kerran murinaa kuuluu? susi,karhu tai molemmat.

    Äänestä

Ei ei, koppa on tutkittu ja syynätty niin moneen kertaan että kyllä olisi petoeläimet löytyneet, lääkäri kerran totesi että " ei täällä kyllä mitään näy" !!

Äänestä
  • Ei tietenkään kuin pelkkä tuulitunneli

    Äänestä

Ei se voi olla oikein paksunsuolen tulehduskaan , konka tuskin sielt skeidaa tulee. Haisteleppa varulta. Sit on vakavaa. JA valuvika jo. Jos murinaa kuuluu, niin laitappa radiosuojaimet päähän ja kuuntele , vaik järviradioo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voiko haavaton paksunsuolentulehdus ilmaantua korvaan? Onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu