Hotellissa

Minäkin olen ollut pitkään bi utelias ja pari kertaa olen pikaisesti runkannut nuoremman miehen. Tässä pari viikkoa sitten olin työmatkalla Länsi-Suomessa, pienellä paikkakunnalla, jossa ei ollut S-hotellia. Paikkakunnan pieni hotelli oli varsin tyhjä, ravintolasskaan ei ollut ketää. Menin illalla uutisten jälkeen saunaan, hotellin baarissa join kuitenkin ensin oluen. Sauna oli kellarissa, perällä ja yllätyksekseni naulakossa oli toisen asiakkaan varusteet. Olen käynyt tuossa hotellissa useammin, sauna yleensä tyhjä. Astuin sisään, yritin vähän pukuhuoneen puolella runkata kaluani, että se näyttäisi vähän isommalla, mutta aina tuollaisissa tilanteissa kullini tuntui kutistuvan.

Kävin suihkussa ja otin alustan ja painelin saunaan. Siellä istui ikäiseni noin 60 v mies, muutekin olimme samaa kaliberia, alle 180 cm ja vähän tukevia. Mies istui minuun päin ja nosti heti jalan toisen päälle. En voinut olla kuitenkaan näkemättä ainakin puolikovaa kullia vilaukselta. Tervehdin ja heti mietin että aika saman kokoinen kuin omani, 15 cm, ehkä vähä ohuempi. Kaiken kaikkiaan ihan normikulli. Juttelimmi jonninjoutavia, ilmassa oli sähköä hiukan. Naapuri, Kari nimeltään sanoi että taas tylsääkin tylsemmässä hotellissa tylsä ilta.

Jonkin aikaa löylyteltyämme mies nousi ja sanoi, että eiköhän se riitä. Lähdin perässä suihkuu, kullini oli melkein puolikova, miehellä samoin. Olimmeviereisissä suihkuissa, koska niitä oli vain kaksi. Peseydyin, kun mies pyysi, voinko saippuoida hänen selkänsä. Suostuin, koska yleensä aina suostuin muiden pyyntöihin. Ja kyllä siihen vaikutti se Karin kulli seisoi varsin vankasti, suoraan eteen, esinahka peitti terskan. Ja tuon rekisteröin taas sen lyhyen vilauksen aikana kun hän kääntyi hiukan ja esityi kysymyksensä. Hänen kulli oli vähän niinkuin nuoren miehen suippo nuoli.
Pumppasin suihku-saippuaa käteen, hieroin sitä Karin hartiohin ja vähän alemmaksi, hän pyysi, että saipuisin myös alempaa, käteni oli jo osin pakaroilla.
- väli kans, kuulin hänen sanovan.

Otin lisää saippuaa, pesin pakaroiden välin, ja peräreijän kuten omani, hyvin mutta aika nopeasti. Käteni palasi pakaroille alaspäin, Kari otti haara-asunnon, kumartui vähän eteen jolloin kivekset oli otollisesti esillä. Saippuoin ne ja Kari sanoi että sun vuoro.

Kari toisti minun liikkeeni, pesi pyllyn ja vain huolellisemmin, samoin kassit ja palasi vielä vakooni, pesi reikään ja työnsi liukkaan sormensa sisään. Kari otti käteen lisää saippuaa, pesi kätensä ja tarttui kulliini. Paksu tallini seisoo eteenpäin kovana terska paljaana kuten aina.

- Ei liikaa kerralla, hän sanoi ja esitti että mennään pukemaan ja kaljalle. Istuimme hiljaisen baarin nurkassa, joimme pari olutta ja katsoimme 10 uutiset. Matkalla huoneemisiimme hän näytti avainta. -Tuu kohta.
Kari avasi oven, ja asuin sisään. Suljetuttuaan oven hän astui perässäni peremmälle. Täysin alasti, muna oli rauhoittunut, ja muistulli teinipojan kullia

- Ota säkin vaatteet pois.
Katsoimme erilaista pornoa läppärillä ja sivelimme toisiamme. Kullit koveni ja runkkasimme vähän. Kadehdin Karin tupikullia vaikka se oli omaani kapeampi. Kari otti liukkaria käteensä, hivutti sormensa pakaroitteni välii . Työnsi ensin etusormella sisään. Minä silitin hänen kiveksikään.
-Haluatko kullia, hän kysyi. Myönsin ja hän työnsi toisen sormensa sisääni. - En ole sitten poikavuosien nussinut miestä hän sanoi.

Kari asetteli minut kontalleen sängyn päätyyn , rasvasi minut ja kumin, jokan oli laittanut kullinsa päälle. Hän soljui lähes huomaamatta sisääni. Kullini seisoi kun Kari piti siitä tukevasti kiinni liikutellessaan kulliaa sisälläni. Ehkä 5 tai 15 min, ajantajuni katosi. Viimein hän kiihdytti nopeuttaan ja purkautui kumiin sisälläni.

Kari kävi pesemässä mulkkunsa. Otti munastani kiinni ja sanoi että hän haluaan paksua viitaten kulliini. Huomasin että hän oli laittanut anustapin vessassa käydessään. Otin sen pois, ja työnsin sormeni, sitten kaksi hänen sisäänsä.
-Mene selällesi, Kari runkkas kulliani, laittoi kumin ja liukastetta ja nousi päälleni, asetti kullini sisäänsä . Vastasin hänen liikkeisiinsä ja varsin pian tulin, tuntui ettei sperma lopu koskaan.
Se oli eka kertani.

2

4577

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En pidä.

    • Anonyymi

      Pikkuhotelleissa välillä sattuu ja tapahtuu. Hyvä novelli.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      57
      1391
    2. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      26
      1010
    3. 78
      879
    4. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      64
      768
    5. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      69
      744
    6. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      47
      722
    7. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      675
    8. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      89
      660
    9. Humalassa autolla ajo.

      Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.
      Suomussalmi
      10
      642
    10. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      13
      626
    11. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      595
    12. Jäljitelmä Birginit

      Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      559
    13. Hurja pako Kuhmossa

      19 vuotias kaahasi humalassa jalkakäytävälle tänään. Kuka mitä häh.
      Kuhmo
      4
      552
    14. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      550
    15. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      93
      528
    16. Hyvää yötä hurmuri

      Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä
      Ikävä
      24
      493
    17. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      18
      492
    18. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      36
      465
    19. Pitäisikö seksille asettaa huvivero?

      (ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen
      Sinkut
      113
      464
    20. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      37
      461
    Aihe