Firefox ilmoitti punasella jotain vikaa. Kuinka korjaan sen?
APUJA!! Firefox
Anonyymi
4
91
Vastaukset
- Anonyymi
Firefoxissa itsessään on vikaa kun jonkun sertifikaatin päivämäärä meni umpeen, korjautuu seuraavassa päivityksessä. Ohjeet löytyy täältä tai Apua aloittelijoille palstalta muista firefox - ketjuista.
- Anonyymi
Täällä sama vika ja apuja tarvitaan heti eikä joltain aloittaja-aatulta juhannuksena.
Kertokaa viisaammat!
- Anonyymi
No mitä vikaa se ilmoittaa olevan?
- Anonyymi
Ihan sitä perus firefox vikaa ja punasella sitten ilmottaa. Iselläni on KODI Media Center. Suosittelen osta haalarit. En laitas USB jakajaa maitotölkkiin. Intia on vieraskieli. Lumi on hävinnyt kammarista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 826175
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t283705törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/243054Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3601647- 331368
- 261282
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11906Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi42863Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11850- 42809