Voisikohan...

Anonyymi

... ex-äidit sterilisoida, jotteivät aiheuttaisi lisää vahinkoa.

4

207

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä tarkoittaa "ex-äiti"?

      Kerran äiti aina äiti!

    • Anonyymi

      Eli sin haluat rikkoa kaikkien perheet??? Miksi olet niin vihaa täynnä että haluat hajoittaa lasten perheet kaikki? Oletko sinä hylätty lapsi ja oletko sinä hylnnyt omat lapset vai mistä kumpuaa tuo yletön viha lapsiperheitä vastaan?

      Sinulla pakkomielle olla se piru joka hajoittaa muttei tunne syyllisyyttä eikä ihmimillisyyttä ketään kohtaan. Sun on pakko olla hylätty lapsi.

    • Anonyymi

      Voiskohan typerät uusäitiä leikkivät lumput steriloida, ihan varmuuden vuoksi.

    • Anonyymi

      Enhän minä ole hajottamassa perheitä, vaan ennaltaehkäisemässä hajoamista perheiden; Jumalan tahdon vastaisten ei-ydinperheiden syntymistä ehkäisemässä olen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      171
      4177
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      113
      3601
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      250
      3061
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      7
      1749
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      166
      1402
    6. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      76
      1295
    7. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      32
      1180
    8. Lopetan Keskipohjanmaan tilaamisen

      Vasemmistolaisen ja kristinuskovastaisen pääkirjoituksen vuoksi. Suomen kouluissa on nykyisellään hyvä uskonnonopetus.
      Kokkola
      67
      1025
    9. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      79
      912
    10. Jos saisit yhden

      Asian muuttaa kaivatussasi
      Ikävä
      90
      873
    Aihe