ST 220

5773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...2.5-litrainen Duratec? Viittaa vahvasti Volvon koneeseen, mahtaako olla kantta lukuunottamatta samaa pataa?

Äänestä
  • Aivan sama mikä kone siin paskas o, V8 Audi jättää tollasen mopon kui päi vaa.

    Äänestä

  • Amis kirjoitti:

    Aivan sama mikä kone siin paskas o, V8 Audi jättää tollasen mopon kui päi vaa.

    jättää tollasen audin miten päin vaan...Viddu mitä vertailuja!!!

    Äänestä

  • ferrari kirjoitti:

    jättää tollasen audin miten päin vaan...Viddu mitä vertailuja!!!

    jättää sun ferraris mennen tullen....

    Äänestä

  • Amis kirjoitti:

    Aivan sama mikä kone siin paskas o, V8 Audi jättää tollasen mopon kui päi vaa.

    ei jätä.

    On testattu Mondeon ST 220 kanssa.
    Audista ei ollut pienintäkään vastusta Fordille.

    Audihan on alunperin DKV, joka oli mopotehdas.
    Hyvin on perinne säilynyt.

    Piinats.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyykyttäjä kirjoitti:

http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=nayttelyt&article=117929

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu