rovaniemi doris

Onx rovaniemellä muita hyviä menomestoja ku doris on??
1726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaa-a... Ei ainakaa yökerhoja...Minun näkökulmasta Pohjanhovi on kaikille kolmenkympin ja kuoleman välillä eläville epätoivosille aikansa menettäneille kilistelijöille, Tivoli taas just kaheksantoista täyttäneille vielä niin teineille ihq-beibe-macho-pelleille.

Flirtti ku sulki ovensa, meni hyvä sunnuntaibailumesta, Roipparikin perhana ryssi toimiaan, et sekään ei enää täyspainosesti auki. Roippari oli tosin paras bilepaikka, vaikka yhenlainen horna sekin, mut fiilistä aina eniten!

Nitetrain on alotteluun ihan jees, ei niin pienesä paikasa jorata pysty, musa hyvää. Mut senkin tainnu vallata sain-eilen-ajokortin-ikäset.

Hemingways, Zoomit aikusille (lue: tosi vanhoille) alottelupaikaksi, Irish Times aivan huippu, sieltä hyvä lähtä fiilisteleen. Sittenhän on jos jonkinlaista pistobaaria, hyvä käyä yhellä jne ja karaokea Legendassa.

Tossa tollanen pikakuvaus Rollon kuppiloista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punttis kirjoitti:

Onx rovaniemellä muita hyviä menomestoja ku doris on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu