Kuminpolttomotoristien peilit

Minkä takia kuminpolttomotoristeilla on aina sellaiset pienet pyöreät peilit tangon päissä hieman tangon alapuolella? Ainakin näyttää todella idiootilta.
11109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Minkä takia sinä et hanki itsellesi elämää?

Äänestä
  • Mutta siis mikä on vastaus kysymykseen? Eikö noista peileistä näe paljon huonommin kuin laillisista peileistä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mutta siis mikä on vastaus kysymykseen? Eikö noista peileistä näe paljon huonommin kuin laillisista peileistä?

    Eikä tuo ollut vastaus MINUN kysymykseen!

    Äänestä

Aloittaja rakas.
Ne peilit on sitä varten että motoristikateelliset voivat ihmetellä sitäkin asiaa, mitä pienempi peili niin sitä suurempi kyrpä sun otsassa.

Äänestä
  • Nuo huumebomberit eivät ole mitään oikeita motoristeja vaan rikollisia.

    Äänestä

Tänään näin juuri tuollaisen Tampereella. Oli pienet peilit tangon päissä ja joku musta liivi jossa selässä pääkallokuvio. Mikä ihmeen kuminpolttojengi tuo oikein on? Aika lapsellista pitää jotain ihme liiviä :D Ei tainnut olla edes kilpeä pyörässä ja ylinopeutta mentiin autojen ohi.

Äänestä
  • Jumankekkanen sentään, Tampereella, musta liivi, pääkallo, ylinopeutta, kaikki pois Tampereelta, hopihopi, autolla jossa kilvet.

    Äänestä

Tämä on nyt selvitettävä perinjuurin. Call CMI

Äänestä

Niitä peilejä näkee paljon nuorten mopoissa/kevareissa, mut niiku et aikuiset miehet tekkee tuommosta...

Äänestä
  • Niin? Niillä näkee taakse ja plussana näyttää hyvältä eli mikä oli ongelma?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin? Niillä näkee taakse ja plussana näyttää hyvältä eli mikä oli ongelma?

    Ei näytä hyvältä vaan typerältä ja lisäksi paljastaa heti kuminpolttomotoristin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minkä takia kuminpolttomotoristeilla on aina sellaiset pienet pyöreät peilit tangon päissä hieman tangon alapuolella? Ainakin näyttää todella idiootilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu