Top 5 jätkät?
Parhaat tupakkipaikat?
Muita muistoja?
Pohjolanrinteen yläaste 80-luku?
11
68
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö polarilaiset enää muista 80-lukua?
- Anonyymi
Oi niitä aikoja...
Oli... ketäs meitä olikaan... - Anonyymi
Eikä tarvitse tähän mitään opettajaluetteloa kuten Harjun vastaavassa!!
- Anonyymi
Polarilaiset vähän parempaa sakkia. Ei liiku näillä foorumeilla Karalaisten eikä varsinkaan Harjulaisten seassa.
- Anonyymi
Polari on Riihimäen heikoin peruskoulun yläaste.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Polari on Riihimäen heikoin peruskoulun yläaste.
Polarin sai suoritettua sillä että kävi joskus koulussa kääntymässä.
Ei kauhean suuret kriteerit heillä.
- Anonyymi
No jätkät ja mimmit ja vanhemmat, kirjoittakaa muistoja.
- Anonyymi
Polarilaiset tosiaan vähän parempaa porukkaa. Harjussa peltosaarelaiset ja Karassa räätykänmäkeläiset. Kertonee tarpeeki :)
- Anonyymi
Eiköhän nyt noissa kouluissa ole vähän sieltä täältä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän nyt noissa kouluissa ole vähän sieltä täältä.
Vähän sieltä ja vähän täältä, mutta eniten noista mainituista.
- Anonyymi
miten ne top jätkät valitaan parhat tupakkapaikat.. koulun vessassa..
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648