Eli siis onko Lissabonissa runsaansi rahannostoautomaatteja, jotka eivät imaise korttia kokonaan xd
Vastaukset 2
- Anonyymi
Ollaan taas isojen ongelmien äärellä. Mikä siitä automaatista tekee epäluotettavamman jos kortti menee kokonaan sisään? Enpä oo ite samaa koskaan miettinyt enkä ole valinnut automaattia maailmalla käteistä nostaessa sen mukaan meneekö kortti kokonaan sisään vai ei. Viimeksi pari päivää sitten nostin Kiinassa kyseisen mallisesta automaatista rahaa , jossa siis kortti ei jäänyt näkyviin.
Euroja mukaan, hotellissa eurot huoneen safety boksiin, helppoa. Ei tarvitse nostaa rahaa seinästä. Se on sitten eri asia, jos elää luottokortilla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470