Ensimmäiset talkoot

Anonyymi

Olimme päässeet syystalkoisiin. Tehtävät oli hoidettu ja sauna lämmitetty. Olisi löylyjen ja uimisen aika. Ilta oli ehtinyt jo alkuyöksi ja aikuiset rupesivat olemaan humalassa. Pihalla oli syksyisen hämärää mutta kesäisen lämmintä. Sähköjä ei vielä oltu kytketty. Saunassa oli oikeasti pimeää. Vain oven aukaisu toi hetkeksi valoa. Jäin rappusten yläpäähän räpyttelemään silmiäni nähdäkseni vapaan paikan istua.
Humalaisen miehen ääni pyysi poikaa peremmälle. Se ei tiennyt minun nimeä. Pariskunta istui lauteiden perällä. Siellä missä oli mahdollista käydä selälleen. Ovi kävi. Valon säie leikkasi pimeyttä. Naisen valkeat rinnat loistivat silmänräpäyksen ajan majakkana. Astuin askeleen peremmälle. Tartuin naisen ojennettuun käteen. Puristus oli tiukka ja vaativa.
Hetkittäiset valon häivähdykset valaisivat rappusia lauteille. Täällä perällä pimeys tuntui pysyvältä. Otin varmoja askelin naisen ohjatessa. Perillä käännyin ympäri istuakseni pariskunnan väliin. Miehen sormet tarttuivat lanteisiini. Istu vaikka tähän, kuulin kuiskauksen. Koko kehoni paino olin täysin miehen käsissä. Kosketus oli yllätys. Odotin reidet polville tai jotain. En öljyistä kiilaa pakaroiden väliin.
Haukoin henkeä kalun upotessa peppuuni. Kosketus yllätti minut täysin. Oma painoni sai peppuni avautumaan miehelle. Vielä miehen käsien ohjatessa minut syliinsä ajattelin istumista reisien päällä. Miehelle tämä ei voinut ollut ensimmäinen kerta. Täysin pimeässä ilman mitään kosketusta. Mies tunkeutui suoraan sisääni. Säikähtäen tajusin olla huutamatta. Kädet halasivat minua. Mies puristi minua sylissään.
Vieressä istuvat koskettelivat minua. Kädet levittivät reisiäni. Miehen vaimo istui oikealla. Vasemmalla oli täysiarvoitus. Avauduin lisää ja mies upposi syvemmälle. Huulet koskettelivat selkääni. Sormet laskivat kylkiluitani. Hän laskeutui selälleen. Kämmenet pitivät minut istumassa. Avustajat nostivat polveni ylös. Vain peppuaukkoni puristus sisälläni olevan kalun varresta esti minua valumasta alaspäin. Tärisin, en kestänyt kauaa. Annoin periksi, kuin kaikki voima olisi kadonnut kehostani. Oikeastaan imin sitä sisääni. Valuin alaspäin, miehen tunkeutuessa syvemmälle. Kaikki tajusivat kuinka työnsin käteni alas pakaroihini yrittäen avata aukkoani vielä lisää. Istuin selällään makaavan päällä. En voinut hillitä itseäni. Yritin pyörittää lanteitani. Sisälläni aisa kasvoi vain. Ei vaikutusta vaikka itse pulppusin spermaa kuin Strokkuri höyryävää vettä islannissa.
Se hieroi minua lanteitaan vasten. Hivuttautui takaisin istumaan. Mies allani voihkaisi hiljaa. Puristin sitä anuksellani tiukasti. Pelkäsin sen lähtevän sisältäni kesken pois. Kolmikko auttoi minut seisomaan jalkatasolle. Mies seurasi mukana kiinni pitäen. Itse laitoin etukumarassa kädet polviin. Vieressä istujat pitivät kättä suuni edessä ja toisella levittivät pakaroitani. Mies aloitti hitaasti ulos vedolla.
Mies nai kaikessa rauhassa lauteilla minua. Kalu upposi sisääni ja vetäytyi ulos. Olisin huutanut ilman suuni tukkivia käsiä. Vieressä istuvien kädet pitivät minua aloillaan. Olisin vastannut miehen työntöihin jos olisin voinut. Nyt olin kuin sidottu paikoilleni. Tahti kiihtyi lopulta. Lanteet iskeytyivät pakaroihini. Lopulta sen sormet siirtyivät harteisiini. Puristus oli raju. Kalu purkautui sisälleni. Huohotimme hetken pimeydessä. Olisin halunnut seurata häntä sylissä istuen. Mutta sitä ei sallittu. Mies vetäytyi pepustani, rojahti istumaan huohottaen. Odotin hiljaa mitä tapahtuisi. Nainen tarttui minua kädestä. Veti kohti rappusia. Laskeuduin hänen jälkeen. Kuuman kiukaan vieressä hän halasi minua. Täysi pimeys ympäröi yhteen kietoutuneet vartalomme. Sä olet yhtä kuuma kuin tuo kiuas. Himokas narttu se sanoi.

7

10650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä juttu

      • Anonyymi

        Pelkkää skeidaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pelkkää skeidaa.

        Kirjoita parempi jos kykenet.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pelkkää skeidaa.

        Pano ku pano


    • Anonyymi

      Etköhän nyt ole kopioinut tämän sadun riittävän monta kertaa.

      • Anonyymi

        Ja sä olet aina lukenut


    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      347
      2969
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      301
      1463
    3. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      84
      1292
    4. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1291
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1275
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      59
      1225
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      48
      1135
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      1037
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      24
      931
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      837
    Aihe