Minulla oli taannoin seksisuhde 60v naisen kanssa. Itse olen 50v mies. Tapasin "Ellin" chatin kautta ja eka tapaaminen kasvotusten tapahtui Oululaisessa kahvilassa. Jo chatissa keskustelun aihe lipesi seksiin ja Elli vaikutti hyvin avarakatseiselta ja huumorintajuiselta naiselta.
Kahville Elli saapui pukeutuneena jakkuun, hameeseen ja korkkareihin ja hän oli ulkomuodoiltaan uhkea ja rintava nainen. Keskustelumme siirtyi kuin itsestään seksiin kahvia juodessamme ja Elli ehdottikin, että lähtisimme juomaan toiset kupit hänen luokseen. Piirakkaakin olisi kuulemma tarjolla. Siinä vaiheessa kaluni jo sykki kovana farkkujeni lahkeessa ja ymmärsin kyllä mitä piirakkaa tarjolla tulisi olemaan. Elli asui Oulun keskustassa, joten taitoimme matkan hänen kerrostaloasunnolleen kävellen.
Sisälle päästyämme tartuimme heti eteisessä toisiimme kiinni ja aloimme suudella kiihkeästi. Elli kaivoi kovana sykkivän kaluni housuistani ja huokaillen alkoi runkata sitä. Itse riisuin Ellin yläosan paljaaksi ja puristelin ja imin hänen kiihoittavan muhkeita rintojaan. Hetken eteisessä lämmiteltyämme riisuin kiireellä housuni ja siirryimme makuuhuoneeseen, missä Elli riisuutui myös. Ylleen hän jätti ainoastaan korkkarit ja stayupit. Ja olihan hän todella haluttava ja kiihoittava näky! Kaluni sykki kuin viimeistä päivää!
Elli siirtyi sängylle nelinkontin ja sanoi: "Nussi minua kovalla kyrvälläsi".
Siirryin Ellin taakse ja ohjasin kovana sykkivän elimeni takaapäin hänen turvonneiden pilluhuultensa väliin ja siitä kerta työnnöllä aivan pohjaan saakka. Elli imi pillullaan kaluani ahnaasti ja aloitin kiihtyvät työnnöt. Liukas pillu tuntui niin ihanalta, että vaikeroin suureen ääneen naidessani Elliä siinä takaapäin. Siitä Elli vaan kiihoittui lisää ja hänen muhkea takamuksensa pyöri edessäni kiimaisena kun jyystin kallullani hänen märkää ja ahnasta pilluaan.
"Haluan spermalastisi sisääni", ynisi Elli kun nussin häntä. Enkä kestänyt siinä kauaa kun tunsin, että nyt lähtee. Survaisin kyrvälläni kunnolla ja laukesin hänen sisäänsä. Voipuneina makasimme hetken vieretysten, kunnes nousin ja kävin pesulla. Lähtösuukot etetisessä ja lupasimme palata asiaan.
Kävin nussimassa Elliäni vuoden verran viikottain, kunnes Elli ilmoitti, että muuttaa pois Oulusta. Mikä pettymys minulle. Elli oli aivan mahtava pano ja usein muistelen niitä hetkiä yksikseni kova kyrpä kädessäni.
Seksisuhde vanhemman naisen kanssa
3
3876
Vastaukset 3
- Anonyymi
Asuu nykyään Salossa, kyllä sitä toki työstää, mutta vain alkoholin vaikutuksen alaisena. Parhaat panonsa varmaan jo tehnyt, paikatkin löystyneet.
- Anonyymi
Ai jaa mistäs sen täältä löytäisi......
- Anonyymi
Ainakin tänään tuli puoliltapäivin keskustassa vastaan. Komea kesäleninki päällä, tissit tökötti pystyssä.(hyvin tuettuna).
Moikattiin ohimennen, kehui menevänsä "yhdelle". Yritti hieman houkutella mukaan, mutta kieltäydyin kun olin Lahteen lähdössä.
Oikeastaan alkoi tehdä vähän mieli kun oli niin itsensä laittanut sieväksi. Kännin se olisi vaatinut silti, muuten ei pysty kun naama sillä alkaa olla aika kulunut. Pimppa on silti hyvä, vaikkakin väljähkö. Kyllä siihen silti kovimman paineen purkaa, kokeilkaa niin tiedätte.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721186
- 721002
- 86820
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747- 47738
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko79661Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su37617- 28605
IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67601Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46589