Olen 14v tyttö, ja pidän musiikista. Mua kiinnostas iha kuvailla omii lemmimei, luontoo, itteeni et ei sen kummempaa. Oisko mitää asiallisii ehdotuksii?
En haluais käyttää mun nimiä, eikä oikee lempiniäkään ole...
INSTAGRAM KÄYTTÄJÄNIMI EHDOTUKSIA?
17
7752
Vastaukset
- Anonyymi
Vastauksia?
- Anonyymi
Tulisiks jo vastauksii?
- Anonyymi
Vastauksia edelleen????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!
- Anonyymi
???? Missä vastaukset???
miksi up- ja nosto-viestejäni poistetaan???? Niissä ei ole mitään asiatonta. Lintukeltainen keltalintu taivaankaarre vaeltavatsanat kukajostakin aurinkotaika
duurineito pienisointi
keksin lisää, jos näistä ei löydy yhtään- Anonyymi
Mä luulen, et täs on meidän välil aika iso ikä ero, ku näköjää on yli 50vn ehdotuksiii... ei pahalla. Mä haluaisin kuitenkin mun ikästä kuvastavii vastauksii, nimimerkin.
Anonyymi kirjoitti:
Mä luulen, et täs on meidän välil aika iso ikä ero, ku näköjää on yli 50vn ehdotuksiii... ei pahalla. Mä haluaisin kuitenkin mun ikästä kuvastavii vastauksii, nimimerkin.
No eihän se ole kun keksiä. Maailma on suunnilleen täynnä sanoja ja sanayhdistelmiä, jotka eivät ole kenenkään nikkejä. Tinyblondikin näyttäis olevan vapaana
- Anonyymi
:D
Minkä ikäinen olet? - Anonyymi
Vastaa kysymykseen.
Älä laita omaa nimeä ja muutoinkin ole varovainen netissä
- Anonyymi
Noo?
Mihin päädyit?
Kerro toki niin voidaan käydä kommentoimassa?- Anonyymi
Onkohan Telia mennyt avaamaan nimissäni liittymän jotta voisi rahastaa minua. Nimissäni oli yllättäen avattu liittymä. Tein Poliisille petosrikosilmoituksen, jota ei ryhdytty edes tutkimaan. Tällainen on Pasilan poliisi. ei hyvää paivää ja terve.
Vein Telialle rikosilmoituksen jonka poliisi oli kirjannut ylös ja heidän ptit sulkea liittymä vaan eivätpä sulkeneetkaan. petorikoslaitos on siis koko Telia.
Kehotan välttämään Teliaa. Oon ehkä vähän myöhässä mutta jos nyt vielä tarvitse sitä nimee niin yritän keksii jotai
Täs jotai ehdotuksii
peachie, blue orchid, hxney_bear
en jaksa keksii enempää- Anonyymi
Hei mä tarviin hyvää ig a tt nimee ehotelkaa🥺🥺💕💕💗💗
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4453046Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372255- 1322093
Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71365Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081334Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1511263Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel281238- 81076
- 571056
- 37795