The Ritz ravintola

Onko kokemuksia tästä ravintolasta. Olisi kiva kuulla ruoasta ja hintatasosta.
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Syöty ei olla, mutta jos ruoan hinta on verrannollinen oluen hintaan (jäkyttävä), niin eipä ole muuta kuin voittanut! Ekalla reissulla tuossa tuli istuttua muutamana iltana (uutuudenviehätystä?), mutta jo seuraavalla jäi väliin, kun huomasi että sen paikallisen kitaristin mp3-soittolista ei vaihtanut vuodesta toiseen edes soittojärjestystä ;-)

Äänestä

Älkää menkö tähän ravintolaan. Kaikki on huonoa ja ylihintaista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kokemuksia tästä ravintolasta. Olisi kiva kuulla ruoasta ja hintatasosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu